collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor tetka Klara - Kragujevac (1961)

Smeker 034

Izgleda da nece da izbace mejl,ja sam ti poslao ali nista.Ajde daj neki predlog kako da razmenimo mejlove. :)

Smeker 034

Nema te nesto,kako bre da razmenimo te mejlove kao da smo na kraj sveta pa se dogovaramo 5 dana oko toga.Ajde tetka Klaro daj neki predlog kao starija,iskusnija... :)

Na mreži

tetka Klara

Cekaj malo, nisam ja kao i ti svaki dan na internetu! Ne znam sta da ti kazem, mada ja bas se preterano ne razumem u te nove tehnologije.

Smeker 034

Vazi,kako ti kazes samo sam malo nestrpljiv.Nadao sam se da vidim neke tvoje fotke i da ti vidis moje,da se malo dopisujemo vise pa na kraj i da se nadjemo negde... :)Zato sam mislio da ti das predlog sta semo i kako.

Na mreži

tetka Klara

Ok, mozemo mi i ovde nastaviti da se kuckamo. Ti stavi svoje fotke, a ja cu videti da se raspitam kako ja da stavim svoje.

gamp25

tetka klara kako fino zvuci da se upoznamo a?

Smeker 034

Odavno se nismo dopisivali...jel ste i dalje za to da nekako razmenimo mejlove da se bolje upoznamo?

Greba

Volis mladje muskarce? Ja sam mlad uzasno me uzbudjuju starije zene, a nikad nisam bio sa njim. Da te pozovem?

Klarooo,pre neki dan smo se culi preko automata,mozemo li nastaviti malo konkretnije

neny80

Razveden 32 . Sta kazes na druzenje!?

hunter_kg

Cao  :) Kako tetka Klara provodi ovaj vikend?

Na mreži

tetka Klara

Jao deco,sta vam je?

hunter_kg

Tetka Klaro treba nam neko iskusan. Neko je reko nekad da "zene su ko vino, sto starije to ukusnije" :)

Na mreži

tetka Klara

Hunter Mislis matora koka,dobra supa?

hunter_kg

hahaha... Ne, nisam tako mislio :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price