collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor aleksandra034 - Kragujevac (1979)

aleksandra034

Ako si mastovit, onda svasta moze da dodje u opticaj...

dorijangrej11

Naravno, za mene je masta pokretac, sve ostalo je propratno i sporedno...  :) Hocemo li onda, Aleksandra?  ;) Ti si dama, ispunicu ti zelju za vidjenjem kada i kako ti zelis... Obicno volim da sam preduzimljiv, ali posto je to sve ovako preko neta i sigurno si oprezna, sto je i normalno...izaberi onda ti kako...  :)

aleksandra034

Odlicno ako si mastovit! :) Naravno da sam obazriva pogotovo sto sam preko neta upoznavala kojekakve likove, pa i jednog manijaka i od tada sam vrlo obazriva!

dorijangrej11

Nema frke, kao sto sam ti vec rekao...zbog svega toga, reci mi sama kad zelis i kada budes spremna. Nadam se da ce to biti vrlo, vrlo brzo...  ;) Zelim te...u kznoj suknjici...otpozadi...  :)

aleksandra034

Nije valjda da te bas toliko uzbudjuje kozna suknja? :)

djurica

kuku sto si  dobra sestro slstka sa cm se hranis kada si tako zgodna

dorijangrej11

Ne uvek, ali imam osecaj da ti to bas volis, takodje, pa mi je uzbudjenje zbog toga vece...  :) Mene uzbudjuje dosta toga...jedna od stvari je da mi devojka rado oral dok me gleda u oci...  :) Da ne nabrajam sada...fetis mi znas...guza...i jos sto-sta  ;) Samo, nikako da docekam da odlucis...  :-\

aleksandra034

djurica :) ma jedem ti ja save! samo eto na mene se ne lepi! :D

dorijangrej11vidim ja da ti imas dosta fetisa i da sve ovo moze biti veoma zanimljivo... :)

love is in the air...  ;)

aleksandra034

zaista mislis u to?

dorijangrej11

Ja ocekujem da bude dosta zanimljivo!!!  :) Zato te i zelim, mislim da smo slicni po tom pitanju... Samo...kada???  :(

aleksandra034

Pa i meni se cini, mada videcemo kada se budemo nasli u 4 oka! :)

dorijangrej11

Slazem se...  :) Znas li kako bih te kresnuo prvi put? Otpozadi, samo malo podignem suknjicu...a ti u cizmama sa visokom potpeticom!  :) Uh...sanjam to...  :)

aleksandra034

Je li to inace sanjas ili sam te ja inspirisala na to? :)

dorijangrej11

Ti si me inspirisala na to...kroz nas razgovor i na osnovu onoga sto smo razmenili u tim pricama...  :) Ne znam, privlaci li tebe ista od svega toga? Poruke putuju po 5 dana, postaje pomalo neinteresantno... Taman se zaletimo u lepoj prici a oni naprave ogromnu pauzu  >:( Zelis li me, Aleksandra, kao sto ja zelim tebe? Ali, iskren odgovor, ne diplomatski  :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price