collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor aleksandra034 - Kragujevac (1979)

aleksandra034

Korisničko ime: aleksandra034
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Biseksualno
Grad: Kragujevac
Godište: 1979
O sebi: ima li ista lepse nego videti zeni ili muskarca obuceni u kozno odelo na motoru. ako vas ima koji razmisljate slicno kao i ja javite se devojci koja zeli svasta nesto da proba...
Zvati u periodu: od 9 do 17

dorijangrej11

Aleksandra...sta je to -svasta nesto - sto bi zelela da probas...?

aleksandra034

eeee neka to bude moja mala tajna :)

dorijangrej11

Hajde neka to bude NASA mala tajna  ;)

aleksandra034

priznaces da i to lepo zvuci! :)

dorijangrej11

Naravno...mislim da bi i osecaj bio lep, pored toga sto prelepo zvuci  :)

aleksandra034

naravno da bi bio

dorijangrej11

Pa, Aleksandra...sta bi ti i ja mogli da uradimo, da bi taj osecaj poceo...? Imas li zelju, predlog...?

aleksandra034

ja sam od onih koje vole da slede plan od muskarca... ;)

dorijangrej11

Ne mogu reci da je to moj plan, ali...znas sta bih sa tobom i sta bih ti radio... Isto tako, to bi bilo u diskreciji, zbog toga nisam ni sliku stavio... Ne zelim da te lazem, eto...iskreno sam rekao. Ne znam da li bi i ti to sa mnom...ali, znam da bih u tim momentima dao sve od sebe da ti bude prelepo...  :)

aleksandra034

drago mi je da to cujem :) razumem te i za diskreciju, ok svako od nas je razlicit po tom misljenju i to je potpuno ok. :)

dorijangrej11

Nista mi konkretno nisi rekla...bio sam iskren, hoces li i ti?  :)  Hocemo li se dogovoriti za nesto inkognito?  ;)

aleksandra034

Naravno da cu i ja biti iskrena! :) ja bih volela da te ovde malo bolje upoznam pa da se mozemo odluciti za eventualno korak dalje :) mislim da je to korektno?

dorijangrej11

Naravno da je korektno, kad god budes zelela...  :) Nadam se da ce biti uskoro, privlacis me...  ;) Da li bi zelela nesto da me pitas, saznas...naravno, da je u skladu sa onom diskrecijom...? Ne znam kako bi mogli da razmenimo sifre za skajp ili brojeve telefona, mail-ove...pa da kuckamo kao ljudi...?

cao komsinice, ekstra izgledas :* ako zelis, mozemo da probamo sta god pozelis :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price