collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor opasna igra - Beograd (1982)

dosada5

 :)...dal si za upoznavanje...

svabo89

Jesi za opciju na jedno vece? ako da posalji mi mail, ili bilo kakav drugi kontakt

opasna igra

svabo89 ja sam manje vise za sve opcije. Prvi kontakt moze preko sajta,a za dalje cemo se dogovoriti

svabo89

super, to volim da cujem...imam praznu sobu do daljnjeg (zivim u studentskom domu)...pa ako mozes da mi das neki kontakt mail, skype ili slicno

opasna igra

svabo89 kao sto rekoh,prvi kontakt preko sajta,nemam nameru da ovde javno dajem svoje privatne podatke,pa da me svako moze cimati...Ako si ozbiljno zainteresovan, javi se

svabo89

Jel mogu, ako je tako, da te pozovem u toku naredne sedmice, da se cujemo?

svabo89

Ne mogu da te pozovem, stalno mi govori da je broj nepoznat :( ... sta da radimo? ajde nekako danas ili sutra da se nadjemo u gradu, bilo kako?

svabo89

pokusaj ti mene da pozoves jer sam ja u telenoru, ne mogu tebe

svabo89

Steta sto se ove poruke jako sporo odobravaju, i sto ne mogu da te pozovem, a tako mi se svidjas, mnogo si mi slatka

opasna igra

svabo89 pa jel imas fiksni? sa fiksnog moze da se zove,ja sam zvala...

svabo89

imam, ali je ovo studentski dom i ovi brojevi ne mogu da se zovu, bolje zovi ti mene ili sacekaj da kupim 64 karticu pa da nadjem neki telefon u koji moze, jer u moj mogu samo telenor kartice...

strsljen1982

xaxaxa cao generacijo evo da ne kazes da neko nece samo da te pozdravi za pocetak  ;)

opasna igra

strsljen1982 cao i tebi,generacijo )))

strsljen1982

ooooo pa nisam se nadao da ces se javiti ali ipak lepo od tebe :))) sta radis inace sem sto se smrzavamo   :-\

opasna igra

strsljen1982 Nista posebno po ovakvom vremenu

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price