collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor neumorna Ceca - Sombor (1967)

neumorna Ceca

pa kad nisam non stop na netu! :(

 :-*Lepotice isprobajme,(necesse pokajati) pa onda sudi.Duso budi ubedjena umoriobi te sigurno.Lutkice imasli ideju kako da stupimo u kontakt.Posto zovem iz Austrije neznam dali je uopste moguce dobiti te na telefon koji je na sajtu.Napisi mi tvoje pravo ime i pronacicute.Topli pozdravi iz Beca Ivica

 ::) jaaoooo,za malo da se udarimo:) ...u prolazu.Dobro da sam te spazio cim sam te video:) a da te nisam sreo 8)

Zaso me ignorises,ne razumem ...?

Ceco jos se nisi umorila:)?Aj napravi pauzu samnom,evo i ja cu malo odmoriti:)

neumorna Ceca

mislim da sa tobom i nema pauze. :)

Pa ako je posao zbiljan ...:).Zavisi i od materijala za obradu;)

neumorna Ceca

ti si kanda neki sto ima veze sa masinstvom cim trazis materijal i obradu! :) mada takvi tek znaju da budu prave dase! :D

Odlicno poznajem masine:),posebno one samoodrzavajuce koje same menjaju ulje;) :D.A neeee,materijal za obradu je za rucnu a ne masinsku obradu,kao vajar ili kresar:),pardon klesar:).

neumorna Ceca

Milose, milose pa zar ne znas ni kako se pise k(R)lesar? Sram te bilo! :D 8) A kako te masine menjaju ulje? :P

Kako?Jednostavno:),jednom mesecno,automatski uz zabranu paljena zbog moguceg habanje jer se mora dosta verglati:) na prazno ::).Joj bre Ceco kako da ti objasnim koliko je to fina  :P masina :)?Srecom ja ih jako volim:),umem odkloniti po koji kvar ...ako nije jako izradjena ili prevelika za jednog majstora ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D.Sta je,sta se kezis sada:)?Ej znas ti kako se odrzava majstor za te masine;)?Ako ne znas onda da predjemo na kolace i slatko,zimnicu i te jesenje radove:).Hoces i tebi da dam jedan recept za kolace?Pa probaj ako smes :D.

neumorna Ceca

ko kaze da se ja kezim? :P ako si ti majstor za te masine onda cu morati da naucim kako da odrzavam majstora. ili pak mozda bi ti presao na kolace i slatko? :D

Hmmmm,postoji tu jedan problem ...Naime ako se majstor dobro odrzava postaje opasna navika:).Zato predlazem da se drzimo slatkog i kiselog testa:).Evo tebi jedan recept za kiselo testo...Uzmes jednu manju oklagiju:),prvo je nekoliko puta protrljas kroz saku da se malo zagreje;),ne sme pasti:) ispod ** stepeni!Najbojla je kad je oko ** ili vise ...naravno centimetara ...obima:) dakako.Dakle kad vec vidis da je dooobro zagrejana i spermna,pardon spremna,kreni da razvijas picu:).Da,da testo za picu:)!Za nju ti treba oko ** jakih i cvrstih pokreta dobrom oklagijom:).Cisto da malo popusti i omeksa:).Zatom se to ponovi * puta zaredom i pica je spermna ...spremna za pecenje.Pe pEcenje nego pecenje u rerni!Pa ti mene nista bre ne slusas od kada sam spomenu tu oklagiju:)!

neumorna Ceca

Kako ne slusam, uzela sam da prepisujem recept. :) Mada ja kada pravim pice ne koristim kiselo testo! :) Bolje da se mi drzimo majstora pa nema veze i ako postane opasna navika :)

Eeeee ako si sve lepo zapisala onda nema problema da se javis majstoru porukom u bilo koje doba dana;).Jer su ti skoro svi brojevu i receptu sem:):):).Jos samo treba da zvas da znas da sam vip;) i to 61.Vidis:),ja mislim da je sada na tebi pokazes koliko si spremna zaguzvati:):):):).Ej ja volim da se zezam:)i nemas pojma koliko mi prija sto sam proturio broj na sajtu:):):):)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price