collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor pokazi sta znas - Novi Sad (1984)

pokazi sta znas

milan011
obicno kada spavam ja nikog ne diram ali ako si mislio na sex... to nisam probala... mada i ja imam neke potajne zelje koje bi isto mogli... moooozdaa

goranjeze

Mislio sam na sex. I stvarno, ali bas stvarno bih voleo da se vidimo.

pokazi sta znas

goranjeze
ti si uvek ali bas uvek ozbiljan?

sexboy1990

cao
sta mislis o mom i jos je bolji kada se stvrdne

pokazi sta znas

sexboy1990
pa ja ne bi nista rekla

čegevara

 Nešto tvrdo?      pa šta bi to moglo da ti treba tako tvrdo? pa ja imam tvrdu želju da se čujem sa tobom, da po...ljubim tako lepo lice i pomilujem tako nezno i vitko telo... :-* :)

goranjeze

Ozbiljan sam samo kada treba.  :)
A sada sam bas ozbiljan sto se tice vidjanja. Da se izorganizujemo za druzenje, jedan na jedan. Zaista bih da ti dam sta zelis.

darko941

Ako zelis tvrdo da tvrdje ne moze biti ti mi se javi Darko941 iz Novog Sada !

Jasam isto iz ns-a dali zelis poznanstvo jako si simpaticna voleo bi da te upoznam

milan011

Nesto sam tako i mislio....ha pa ko izdrzi vise na tihoj vatri neka prica....zanimljivo....a i interesantno.....malo neuobicajno......

pokazi sta znas

čegevara
sta te sputava u tvojim "cvrstim zeljama" ?

pokazi sta znas

milan011
volim istrajnost... mislim da u tome nema nista lose...

drezikmilos

Cao fantasticno izgledas...ja sam milos iz crne gore tu sam u novom sadu  volio bih se upoznati sa tobom bez predrasuda sam. ako mozemo popiti pice bilo bi mi drago upoznati se sa tako otvorenom i dorektnom osobom .!nazalost ih je tako direktnih malo.cmokic svakako u  :-*nezni obrascic :-* :-*

pokazi sta znas

drezikmilos
volim crnogorce :)

drezikmilos

Zhvala :P jel bi mogli sa se upoznamo da te pozovem trenutno sam u ns a inace sam sa cetinja

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price