collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor lady85 - Niš (1985)

Na mreži

lady85

Korisničko ime: lady85
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Biseksualno
Grad: Niš
Godište: 1985
O sebi: Lepa,duhovita,tacno znam sta zelim od zivota... Volela bih da mi se jave cure slicne meni i mastoviti muskarci...

Zvati u periodu: od 13 do 23

Odg: lady85 - Niš (1985)
« Odgovor #1 »
JER SI ZA SEKS SAMNOM??

Na mreži

lady85

Odg: lady85 - Niš (1985)
« Odgovor #2 »
pa nemas hrabrosti sliku da stavis, nisam te ni cula...

Odg: lady85 - Niš (1985)
« Odgovor #3 »
pa hajde cu da stavim kako mogu da ti uzmem br

Stefan18

Odg: lady85 - Niš (1985)
« Odgovor #4 »
jesi li zaintersovana za mladjeg momka 18 god ?

iznenada

Odg: lady85 - Niš (1985)
« Odgovor #5 »
zanimljive fotke,zanima me tvoje trenutno stanje solo ili ne. poz

Odg: lady85 - Niš (1985)
« Odgovor #6 »
hej zelis seks samnom ???? ja sam iz nisa isto?

Odg: lady85 - Niš (1985)
« Odgovor #7 »
cao da li si za upoznavanje?

Didi85

Odg: lady85 - Niš (1985)
« Odgovor #8 »
cao macko ,sta mi radis ;)

Na mreži

lady85

Odg: lady85 - Niš (1985)
« Odgovor #9 »
Cao! Trazim neku curu na sajtu. Je li imas ti neku da mi preporucis?

Na mreži

lady85

Odg: lady85 - Niš (1985)
« Odgovor #10 »
Juce sam se vratila iz Beograda. Bila sam tamo kod svojih rodjaka i mogu reci da iako se nisam nadala putovanje mi je proslo do Beograda brze nego ikad. Bila je uvece, ja u autobusu sedim sama i smisljam nacine da zaspim. A ne mogu, u busu nikad ne mogu da zaspim. Mir je, tiho, niko ne slusa radio, televizori su pogaseni, ako uopste i rade, a ja ne spavam. Prepustam se razmisljanju.

Autobus ide za Beograd. Tamo su mi rodjaci kojima idem u posetu. Stali smo usput kada je usao jedan momak mojih godina, mozda tek dve-tri godine stariji. Svideo mi se na prvi pogled, a i ja njemu. Zato je dosao i pitao je li mesto do mene slobodno. Bila sam u zadnjem delu busa, prilicno izolovana od ostalih putnika.
- Slobodno je - rekla sam - mada imas iza mesta koliko hoces.
- Teras me od sebe? - pitao me.

Upalila sam svetlo iznad sedista kako bi se smestio, pa sam ga bolje odmerila. Crna kosa, kovrdzava i kratka, tamne smedje oci, nizak i lako popunjen. Nisam zenska kokoska, samo opisujem sta sam videla.
- Ne teram, naravno - rekla sam – uvek je lepo popricati sa lepim momkom. Samo sam mislila da zelis da spavas. Kasno je.
- Znam - rekao je on - ali ja u busu nikad ne mogu da zaspim. Radije pricam sa nekim. A ti si jedina budna, pa sam pretpostavio da te muci isti problem.
- Pogodio si - potvrdila sam.

Nasmesili smo se, a onda ona ugasi svetlo. Saptali smo o nama dvoma, o zanimacijama, poslu, nesretnim ljubavima, interesima. Nakon nekih sat-dva dotakli smo se teme seksa.

- Volim sex - priznala sam mu.
Oci su mu se zasijale u mraku.
- Volim na sebi osetiti muskarca.
- A zenu?
- Probala sam - odgovorila sam - nije to za mene. Ali mi je drago da sam probala. Ti?
- Ja stalno spavam sa zenama.
- Budalo! - lupila sam ga onako, nezno, prijateljski. -Nemoj me zezati. Mislila sam jesi li ikad spavao sa muskarcem?
- Jednom ili dvaput - priznao je - i nisam spavao, samo smo pusili jedan drugom.
- Kako ti je bilo?
- Nije isto kao dok to radi zensko.
- Bolje ili losije?
- Neuporedivo - rekao je nakon kraceg razmisljanja.
- Da li bi ti pomoglo, zbog poredjenja, kad bih ti ga sada izvadila i popusila?

Sad se iznenadio. Ja sam njegovo cutanje protumacila kao pozitivan odgovor, pa sam pocela da se petljam oko njegovog slica. U tri poteza sam mu izvadila kurac i strpala ga u usta, halapljivo kao da sam jedva docekala. Krv mu je nabubrila komadinu do pune velicine, i samo je uzdahnuo kad sam sklopila svoje usne oko glavica. Osetio je kako jezikom prelazim preko otvora, a onda ga je izvadio i lizala sam ga celom duzinom. Moje ukusne bradavice oko njegove jake zile sto je tekla duz kurca, moje raspojasane usnice oko njegovih jaja, niz kratkih poljubaca i razdrazujucih ugriza ucinili su da se predomisli u pogledu muskog pusenja. Sada je sigurno znao da je ovo neuporedivo bolje.

-Ovo je prekrasno - rekao mi je dok me je milovao po kosi. I dok sam u sebe ubacivala najnezniji deo njegove anatomije, milovao me je po vratu i kosi, zalazio rukama ispod moje majice i trazio moje grudi, da oseti kakve su mi bradavice, da isproba lepotu moje punoce pod svojim prstima, u svojim rukama. On je imala potpunu kontrolu nad mojim telom i ja sam prestala sa istrazivanjem njegove skrivene intime. Prepustila sam se. Njegovim usnama, jeziku. Kad sam osetila da je blizi vrhuncu, uzela sam ga u ruku, pa sam ga lagano drkala i sisala, da osetim nadolazeci talas orgazma.

-Svrsicu - sapnuo mi je i izbacivao svoje seme u moja usta, a ja sam ga gutala kako je ono nadolazilo - Ovo je neverovatno pusenje.
- Kako ti se svidelo?- pitala sam.
Umesto odgovora sam me je poljubio. Jos mi je na jeziku mogao osetiti slanocu sperme. Ljubio me je, nezno i dugo.
- Bilo je divno - rekao je.- dokle putujes?
- Do Panceva - odgovorila san - Tamo me cekaju moji. Ali ako zelis, mozemo se dogovoriti da se negde nadjemo.
- To bi bilo super - rekao mi je - hoces li sada moci zaspati?
- Mislim da ne.
- Sta kazes da iskoristimo noc do kraja?
Nasmejala sam se i poljubila ga.

Izasli smo nedugo zatim i uzeli sobu u motelu. Soba je odisala ustajaloscu, mala i skucena, sa zacudjujuce cistim kupatilom. Ostavila sam torbu iza vrata, pored njegove, okrenula se i poljubila ga. Nije prosao ni minut, vec smo lezali goli jedno na drugome. On se spustio do moje picke i jezikom me drazio po klitorisu. Lizao me je dugo, a ja se pripremala na orgazam nekoliko puta, ali nije ga bilo. Ne jos. Utonuli smo u igru drazenja, izludjivanja i uzivanja u nasim telima, koja je potrajala, da bih me napokon doveo do kraja. Svrsila sam neobuzdano, sva mokra i uzbudjena, stenjuci.
Nadam se da je ovo bio samo pocetak - rekla sam i privukla ga blize sebi.
Rukom sam mu uzela kurac i lagano ga prodrkala. Stajao je, cvrst i gladak, spreman da udje u mene.
- Hoces da prodres u mene?

Kimnuo je glavom. Uvela sam ga u svoju vaginu. Osecala sam kako prodire u mekocu moje picke i smestio se tamo kao dobrodosao gost. Nismo komplikovali, ne te noci, zadovoljili smo se u misionarskom polozaju. Podupruo se laktovima, a ja sam ga obuhvatila nogama oko ledja. Tada je zapoceo svoj rad, lagano kuckanje po meni, melodican niz ulazaka i izlazaka. Znao je da sam dobra i da sam prava. Svaki put kad je usao u mene, bila sam toga svestna. I smeskala sam se od srece, uprkos uzavreloj situaciji.

Ja sam svrsila prva. Vise puta. On je tek nakon mog drugog orgazma, razlivajuci se po mojoj unutrasnjosti.

- Zatrudneces -rekao mi je kad ga je izvadio, malenog i sluzavog.
- Onda ces me morati zeniti - nasmejala sam.
Privio me je uz sebe. Zaspali smo okrepljujucim snom, a cekalo nas je i iscrpljujuce jutro.

Mislila sam da cu ga i juce sresti u povratku, ali ipak nista... :(

meraklija

Odg: lady85 - Niš (1985)
« Odgovor #11 »
Zaista lepa pričica, maštovita poput one "Alisa u zamlji čuda". Bajka ili neostvaren san?

Na mreži

lady85

Odg: lady85 - Niš (1985)
« Odgovor #12 »
Ne, ja kada vidim nekoga ko me odusevi i spolja i iznutra, spremna sam da uzivam sa tom osobom do kraja! O tome se radi!

meraklija

Odg: lady85 - Niš (1985)
« Odgovor #13 »
Žene su pametnije od muškaraca samo iz jednog jedinog razloga što im sex nikada nije na prvom mestu(drugo ili treće u najboljem slučaju), za razlikom od nas koji uglavnom razmišljamo kitom. Mora da si jako senzibilna ako ti je potrebno toliko malo vremena. ;). Hajde da se igramo malo. Zamisli de se pred tobom nalaze troja vrata. Bele, plave i crvene boje. Na koja prvo ulaziš i šta vidiš iza njih. Odgovori prvo što ti padne na pamet bez mnogo razmišljanja. JI-ĐING. 

Na mreži

lady85

Odg: lady85 - Niš (1985)
« Odgovor #14 »
A kakvo je ovo testiranje. Ajde neka budu plava.

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price