collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Jecka - Niš (1982)

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #30 »
Mislim da ovde nece dopustiti onakav vid dopisivanja... Prosla poruka je cekala 5 dana na odobrenje, a ova koju sam ti juce poslao opet ceka... Ako zelis mozemo da se cujemo, pa se dogovorimo da nastavimo pricu npr. chatom? Ako zelis da te kontaktiram napisi, a mozes i ti mene da nazoves ako zelis. Pozz

Jecka

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #31 »
Pa vidis da su ti odma pustili poruku? Ja nisam imala nikakvih problema! Sta ti radis? Mnogo lepa fotka! :)

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #32 »
Pa da, ova kratka je odmah prosla, ona koju sam ti juce napisao (nekih pola strane) jos ceka odobrenje... Ovaj sajt nije za takvu vrstu upoznavanja, kroz poruke. Cilj je da pozoves.
Hehe, drago mi je da ti se svidja fotka, ja nisam ni rekao da sam ruzan, samo da sam simpatican.  ;)
Inace, clan sam planinarskog drustva, ova fotka je sa Stare planine. Skoro svake nedelje idemo negde da se pentramo. Uzivam u tome, i u prirodi uopste.
Sta ja radim...do 4 na poslu, pa sam skoknuo do vikendice u Sicevu, malo sam pecao...evo sad sam stigao kuci. Imam neki web sajt da pravim pa cu veceras da preskocim izlazak...
Nego, ja napisah sve o sebi, imam ovde veci "dosije" od bilo koga. :) A o tebi nista ne znam. A posto je ovde sve javno, mislim da i ne zelis da pises o sebi ovde... zar ne?

Jecka

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #33 »
Pa ne znam sta da ti kazem, ali vidim da je i tebi juce poruka a i danas brzo objavljena, kao i moja. Mozda su videli da ih kritikujes pa su se ubrzali? :)
A je li bas svake nedelje imate organizovana neka planinarenja, ili to vec bude kako se kad izorganizujete?
Vidim ja da ti sve i svasta radis! :) A sto se tice nekih stvari o meni, u potpunosti si u pravu. Nekako vise volim kada me ljudi sami upoznaju, nego kada o sebi pisem i to jos na mestu gde svi citaju... :D nadam se da me razumes? :)

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #34 »
Hahaha, razumem ja tebe sto neces da pises o sebi na javnom mestu, ali ne razumem sebe sto sve napisah o meni. :)
Dobro, ovo dodje jednostrano upoznavanje...ti pitas, ja odgovaram. :)
Inace, svake nedelje se ide na planinarenje. Uvek u isto vreme, sa istog mesta krece minibus, nas dvadesetak. U toku nedelje
dobijemo poruku gde se ide...Ja ne idem samo zimi.
A na prethodno pitanje, gde je neka devojcica, imas odgovor na mom profilu...pustili su poruku. :)

Jecka

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #35 »
Procitala sam. Pa ti si stvarno bas imao interesantan zivot po pitanju devojaka! :) Sad mi je samo glupo sto mislis da sam ja neka sebicna devojka pa necu da podelim neke privatne stvari o sebi ovde... :(

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #36 »
Nema potrebe da se osecas glupo, razumem te. Ne razumem samo zasto ne zelis da se cujemo. Kada me kontaktiras ili ja tebe, ja ne mogu da vidim tvoj broj, a ne mozes ni ti moj. Onda bi mogli da se dogovorimo da predjemo na chat, ako vec ne zelis da izadjemo. To je jedini nacin da nastavimo upoznavanje tj. da i ja saznam nesto o tebi. Ja sam o sebi vec dosta toga napisao... Ako te jos nesto zanima pitaj. Ne pozurujem ja nista, ali ja ne vidim drugi nacin.  :-*

Jecka

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #37 »
Pa nisam rekla da ne zelim da se cujemo, vec sam mislila da se malo bolje ovako upoznamo pa tek onda. :)

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #38 »
cao jeco..... jesi li za upoznavanje???

Jecka

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #39 »
A na kakvo upoznavanje mislis? :)

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #40 »
Lepi, ovde ne mogu sa Telenor mreze da zovem,a fiksni nemam. :( 
Mozes ti mene da kontaktiras ako zelis.
Pozz

Jecka

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #41 »
Ma nemoj se uopste opterecivati oko toga. Mozemo se mi i kuckati. Ima vremena pricacemo... :)

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #42 »
Ma ne opterecujem se ja... :)  Nego, vidim, ti si ostala bez pitanja, ja bez odgovora, pa rekoh da malo popricamo... tj. da i ja pitam nesto. :)
Meni nije ni glupo, niti me je sramota da pisem o sebi ako to ima neki cilj. Cilj si ti, tako da necu da stedim na recima...pitaj sta god te zanima. :)
E da, danas mi je rodjendan...31....u stvari, rodjendan je i mojoj majci, a i njenom rodjenom bratu. Oni su blizanci, a ja sam bio poklon majci za rodjendan.  ::) 
Zezaju nas da smo pirocanci...1 torta a 3 poklona... :)

Jecka

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #43 »
kako to mislis da sam ostala bez pitanja? :) Nista se ti ne sekiraj za mene! :) Ali ako hoces da pitas, nije nikakav problem... :D
Kako lepo zvuci to sto si rekao "cilj si ti" :D
Inace srecan rodjendan! Kod vas je to stvarno ako kod pirocanaca... Mada je bas super situacija. Nisam do sada nikoga upoznala sa tako interesantnim detaljem! :D Hoces li slaviti ili jesi li vec slavio rodjendan? :)

СРПСКИВИТЕЗОО7

Odg: Jecka - Niš (1982)
« Odgovor #44 »
CAO ZEMLJAKINJO,IMAS BUCMASTO ALI LEPO LICE,DA SE DOPISUJEMO MALO ? :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price