collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Alga - Kosovska Mitrovica (1985)

bred pit

Donji veš da reklamiraš, bog da te vidi. Tako me podsećaš na moje srećno detinjstvo, kada sam zevao u žene (tada tete) na ambalaži najlonki i intimnog rublja moje majke. Sve one su izgledale nekako stvarno, prirodno i obično, a ipak savršeno lepo.
Dužnost mi je da te upozorim, da ako ti bude milo zbog ovog komplimenta, i poželiš da mi nešto odgovoriš, znaj da moj naredni post neće biti u džentlmenskom stilu, jer to zapravo nije moj stil, već će biti u:"Lebac ti jebem, još jedan kreten!?" stilu.

Alga

bred pit:blago tebi sto si imao tako srecno detinjstvo  8)

bred pit

Jebeš detinjstvo, od uspomena se ne živi. Blago meni sada, jedna od tih mačaka sa slike mi se obratila, i ko zna šta je sve spremna da učini za mene. Kao dete sam mogao samo da gledam i maštam, a sad je vreme da okusim. Je l bi me pustila da te okusim, onako hipotetički gledano, s obzirom da ćemo teško biti u situaciji da to proverimo u stvarnosti?
U pičku ga jebalo, ipak osta samo zevanje i maštanje!!!  :(
Ili bar da mi pošalješ (teto sa slike) jedne tvoje gaćice, nošene taman toliko da su upile tvoj miris. Mmmm, fantastična ideja, ako si laf kakav mislim da jesi, ostavljam ti adresu. Usrećićeš jedno veliko dete.  :-*

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price