collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor dr.duda - Kragujevac (1983)

dr.duda

krezavi
joj sta ja tebi sad da kazem... ubijam vreme ali sa tobom ne bi imala nista... nemoj se ljutis nekako si malo sirov :(

dolazim sledece nedelje. bicu u kg. nebi bilo lose da se upoznamo,naravno ako zelis. ;) kiss

Maler

Ae javi se na 0mggmwtjw1

Rodoljub76

O boze, kako si lepa. A tek ostalo.......
Kako bi bilo lepo da se upoznamo. Pa redom.

dr.duda

Rodoljub76
moze da se upoznamo :)

mark101

isprobaj pacesvidit jesm li sirov

Mache,sirovo je ono shto tebi treba!!naravno veliko debelo i tvrdo!!pa jedno sat vrmena da se krchka u tvojoj maloj i uskoj pichkici,da se preznojish i svrshish par puta,da on prokljucha,da izkipi i razlije se u tebi,da se nevadi dok sasvim ne omeksha,onda mache radi snjim shto hochesh,znam volela bi da ga onako mekanog iscedish do kraja,zadnju kap da isisash,da ga olizhesh,uzmesh u svoju ruchicu,pomazish i poljubish,ako za hochesh mozhemo josh jednom i ponoviti,ponovo sirov i tvrd,samo za tebe mache moje.........Dudo zaista mi se svidjash i jebo bi te s velikim apetitom!!!! :-* ::) :D

Rodoljub76

Moramo da se upoznamo. Samo da nadjemo  nacin da to izvedemo. Uzasno me nervira to sto sve mora da ide preko sajta. Ima li te na fejsu?

radovan1975

ako si za nesto ozbiljnije javise
 :-*

dr.duda

radovan1975
javljam se

radovan1975

dali mmoze se dobiti neki meil adresa ili nesto slicno da mogu vas kontaktirati

igor 66

preslatka si,jesi za vidjanje!

dr.duda

igor 66
naravno
... smao biram ;)
jesi timozda taj?!
:-o

igor 66

ja jesam taj covek koji zeli da upozna takvu kao ti sto si lepa mozemo se dogovoriti,da se vidimo ja i ti,ako si stvarno za vidjenje samnom,bicer ti prelepo i nezaboravno!

dudo :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price