collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Sljokica - Leskovac (1973)

Na mreži

Sljokica

acaprofi e pa drago mi je da to cujem. a gde si bio?

djomla911 a to tako s neba pa u rebra?

igi69 da je moju sljokicu tako lako dobiti, ne bi bila sljokica. :)

acaprofi

jel hoces da te pozovem preko ovog sajta d a se cujemo i da se dogovorimo da se vidimo..veliki poljubac od mene...mislim na tebe..jedva cekam da te upoznam...bio sam u trursku igram rukomet...sad sam u leskovcu i zeleo bih da se vidimo...

xajde da se upoznamo ? imas li telefon neki ??

djomla911

pa sta  mozemo drugo kad smo svi ovde za sex ? o.O

Seceru jednom je moras dati.Bolje pre nego kasnije.Duso draga cuvajuci tvoju Skoljkicu nisi ni svesna sta sve propustas i gubis.Docice vreme kadaces se kajati sto nisi pocela i ranije daje koristis za ono za cegaje stvorena.Topli pozdravi :-*

Na mreži

Sljokica

acaprofi: pa ti si sportista! :) garant ti je celo telo u misicima?

djomla911: pa nije ovaj sajt samo za sex? bar koliko ja znam. ima mase koja zeli i da se druzi! :)

igi69: kad nesto cuvas, to je znak da to i postujes i da ces je dati samo odabranima! :)

djomla911

pa hajde da se druzimo onda ? :) pozz

acaprofi

naravno da jeste...super sam pravi sportista..ne pijem ne pusim..stvarno sve ok..kad cem ose cuti i upoznati..zeleo bih da se vidimo..svidjas se i ti meni..veliki kis od mene..kazi mi kad mogu da te pozovem...

Na mreži

Sljokica

djomla911 ajde da se druzimo.

acaprofi svaka cast ako si uspeo da svim tim stvarima kazes NE!

djomla911

reci kad i gde? ja sam isto iz Le :)

Duso daj je meni obecavam jacu daje cuvam,pazim mazim i hranim.Nece ostati gladna.

Na mreži

Sljokica

toga se i plasim! :)

 :-*Devojcice nemoj toga dase plasis.Bicu nezan i pazicuje bolje nego i ti sama stoje pazis.Duso ona pored tebe ostaje zeljna svega a ja obecavam necejoj nista faliti imace u izobilju. :-*

Na mreži

Sljokica

u izobilju? :) a sta to na primer?

acaprofi

kako zelim da se vidimo..ali neznam kako da stupim u kontakt sa tobom..sta ti mislis kako da se cujemo i vidimo...preslatka si..veliki poljubac od mene..mislim na tebe...kisssssssssss

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price