collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor buba mara - Niš (1982)

buba mara

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #105 »
Ma ne dosadjujes! :) A ajde da cujem sta ti se to toliko svidelo kad si video moj profil! :)

peda77

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #106 »
Tvoje predivno telo, izvajan stomacic i salivene nogice, vidi se da radis na odrzavanju svog tela. Dopalo mi se tvoje zenstveno drzanje, prelepa duga crna kosa, tvoj osmeh, a za lice, sto ga prikriva roze srce, mogu samo da zamislim koliko je lepo. I sve to kada se skupi, jednom recju za mene devojka u full-u  :P. Lepo ti stoji i donji ves i farmerice i bluzica i haljina, a kako i ne bi na takvom telu ;). A svidja mi se i nacin na koji vodis komunikaciju. Nadam se da sam ti opisao zasto si mi se dopala. A mogu li da saznam tvoje misljenje o meni?

buba mara

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #107 »
Stvarno si to detaljno opisao i to na taj nacin da sam se sama sebi svidela u takvom opisu! :)  Meni ono sto je trenutno najbitnije je da si skroz ok momak i neko ko cvrsto stoji na zemlji, a pored toga i neko ko je pametan i elokventan. Da uzgred i veoma simpatican ;)

peda77

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #108 »
Uh, postideh se od tolikih reci hvale koje su mi upucene:). Salim se, mogu reci da mi prija toliko komplimenata od kolacica kakav si ti. A bas bih voleo da se sa takvim jednim kolacicem zasladim, mislim da bi mi sve ostalo bilo gorko :).

peda77

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #109 »
Pa gde si lepotice? Nema tvoje poruke da mi ulepsa dan :(. Sta se radi kod tebe? Nadam se da je kod tebe sve ok. Evo saljem ti  :-* za laku noc.

buba mara

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #110 »
Evo me. Legla kao neka penzionerka i probudeila se u 5 i sad tako vilenim po kuci. Sta ti radis? Evo tebi poljubac za dobro jutro :-*

peda77

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #111 »
Ja dosao malo do Nisa za vikend. Nisam bio 15-tak dana, pa se uzeleo nase juznjacke druzeljubivosti. Gledam da iskoristim svaki minut dok sam ovde, pa bogami kasno i legnem. Trenutno radim u Pancevu do kraja godine, a boravim kod sestre u Zemunu. Naputovah se zadnjih 5 meseci. Ti cime se bavis, jer radis negde? Kako provodis ove hladne dane, skitas li negde?

buba mara

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #112 »
Mogu ti reci da mi je tako hladno, da mi se bas nigde ni ne izlazi. A sto je najgore sto cisto sumnjam da ce uskoro biti lepse vreme... :( Ali dobro sta je tu je. I ja radim u jednoj privatnoj firi i sva sreca nedelja mi je jedini slobodan dan, pa ga zato i koristim da se u potpunosti mogu odmoriti :)

peda77

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #113 »
Evo ja sam spreman da te na bilo kakav nacin zagrejem  :), samo kazi, pa makar to bila i neka topla rec koju cu ti uputiti, samo da ti ne bude hladno.

buba mara

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #114 »
Bas mi je drago da to cujem. Znam ja da si ti jedna romanticna dusa :)

peda77

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #115 »
Pa trudim se  ;). Hoces li mi reci sta si u horoskopu? Volis li putovanja, prirodu, izlete?

peda77

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #116 »
Pa nema te devojcice. Kako si? Ili je u pitanju funkcionisanje sajta ili neces vise da komuniciras sa mnom :(. Ne znam kada ce ti ova poruka stici, ja je pisem u subotu uvece, a zelim ti da lepo provedes nedelju i da se lepo odmoris.

buba mara

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #117 »
Ma stigla je ona po svoj prilici na vreme jedino sto ja nisam bila kod kuce pa nisam uopste dolazila na sajt. Kako si mi ti?

peda77

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #118 »
Pa dobro je, ne mari, raducka se, malo vikendom se skokne do Nisa i tako. A kada mi stigne tvoja poruka onda mi je sve potaman :). Sta se desava kod tebe? Nisi mi rekla koji si horoskopski znak, naravno ako hoces. Zelim ti prijatno provedene naredne dane i evo ti jedan kiss :-* da te greje ovih hladnih dana.

peda77

Odg: buba mara - Niš (1982)
« Odgovor #119 »
Ovo je neverovatno, hteo bih toliko toga da ti kazem, ali ovako ne vredi. Moracu da te pozovem da ti cujem glas, a i ti meni, pa da se dogovorimo za nesto konkretnije, ako i to funkcionise. Hoces li? Ili sam mozda malo dosadan sa pitanjima i sadrzajem poruka?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price