collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor mica pica - Beograd (1981)

cao sexi , cuj ja sam novi ovde pa trazim neku lepoticu za druzenje, a ti si prva na koju sam naleteo da mi se bas svidja , pa sta kazes na to da se malo bolje upoznamo, i izvini sto nemam sliku, pokazacu ti je naknadno,pozz lutko.

mica pica

nangis a zasto nemas sliku?

e izvini , evo slike, pa sta kazes a? :D

jocko69

Da li bi pomogla mladom muskarcu tako sto bi mu bila uciteljica da svoje prvo seksualno iskustvo bude sa tako slatkom devojkom???ako si za samo reci

Cao Mico, prelepo izgledas, jako jebozovno...i polizao bih ti picu  :-*

mica pica

19MIKI91 jaoooo,sad sam se postidela

Legend

Ovako lepu pickicu odavno nisam video. zasluzujes poseban tretman :)

voleo bih da si moj sladoled...:)

mica pica

nangis uh,uh,tek sam sad skontala sliku.Aj mi,majke ti,kazi sta ti ovde trazis.Brate,da sam te srela negde u gradu, zakljucala bi te u sobu i ne bi te pustala kuci 5 dana.(izvini za kasni odgovor)

Legend naravno da zasluzujem,Legendo. A sta mislis jel bi mogao ti da mi pruzis sve sto mi treba?

Paton da me polizes,ili da se istopim?

Mico, pa što si se postidela? Zar ne bi volela da ti lepo poližem picu?  :-*

ivo84

imas prelepu pickicu

Legend

Haha... Mislim da bih. Potrudio bih se jako... Progil je bez slike, pa ti mozda delujem neozbiljno. Ne znam kako sad da je postavim...

He he, da, da, ti Mico :) Nemaš razloga da se stidiš  :-* Kad bih mogao da ti je poližem? ;)

svanars85

cao lepe su ti slike . koji si deo bg ? jel hoces da se bolje upoznamo xD

Legend


Za tako lepu ribicu i vise nego dovoljno... Slika broj 5 me je ostavika bez reci. Izbalavio bih je dok ne izludis, ako volis naravno? :p

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price