collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor eksperimentuj sa nama - Aranđelovac (1979)

eksperimentuj sa nama

Korisničko ime: eksperimentuj sa nama
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Heteroseksualno
Grad: Aranđelovac
Godište: 1979
O sebi: Ako ima neko ko bi da eksperimentise sa nama neka nam se slobodno javi. Volimo sex svugde, samo ne u spavacoj sobi :)
Zvati u periodu: od 9 do 22

Zdravo vas dvoje,ja bi voleo da seksperimentujem sa vama :) :)Samo me  jedno interesuje kolko puta dnevno se tucate.Ali ste mi jako daleki. :( :(Cao

eksperimentuj sa nama

Pozdrav i tebi. Pa nemamo nista odredjeno, ali svaki dan mora barem jedno tucanje da padne, mada se uglavnom ne zavrsi samo na tome. Jesi li do sada probao trojku?

Zdravo vas dvoje.Jeste li vec bili vredni danas jeste li se kresnuli.Pitate me jesam li probao trojku nisam bilo je uvek 1 na1.Zaboravio sam prosli put da vem napisem slike su vam prva liga.Ako imate jos koju postavite. :) :) :)
Zasad toliko od Vojvodjanina budite mi pozdravljeni.CAO :) :) :)

eksperimentuj sa nama

Sta ces lepse od zornjaka. Garant i tebi kad se probudis bude vec dignut! :) Hvala na lepim recima za fotke. :)

Zdravo vas dvoje :).Jeste bili vredni danas.Da li ste bili ikad u nekom svingerskom klubu,ima li toga u Arandjelovcu ili okolini.Budite mi pozdravljeni cao. ;) :) :)

revox

 :) Dragi ste! Najbolje mi je bilo u grafičkom ateljeu (imao sam ga nekada), nakekako na podu, uz miris boje… Ma, bila je uživancija… Doduše moram priznati, nisam nikad probao najtrivijalniju stvar na svetu, a to je auto! Glupo?
Samo peting, fisting, ali konkretno, nikad…  :)
Šta vam se toliko ne sviđa u spavaćoj sobi…? Nija teko loša, ako se napravi dobra atmosfera…
Trojka je dobra stvar, ali mora biti svesrdnog ulaganja svo troje, bez obzira koja je kombinacija. Nisam imao prilike da ga primim, mada ne bežim od toga, al mi je nekako bliži oral.
Kako se vi snalazite?

p :)zz

Cao ako ste za dobru trojku javite se da se dogovorimo u blizini sam ar.pozz

Deki 83

 Cao
Slike su odlicne.
 Hteo bih da te upoznam?

revox

 :) Jeste li vi živi?
Uopšte vas nema! Baš bez veze. A što se prijavili ovde kad nikakve odgovore ne šaljete?

Pozz!!!

eksperimentuj sa nama

e pa nemoj se ljutiti,malo smo bili odsutni,ali evo tu smo :) Ne razumemo oboje sta nisi imao prilike da primis.Svo to ulaganje za trojku ili neto drugo?

leptir

cao ja sam rukometas iz ns cesto dolazim na pripreme u ar odsedam  u hotelu sumadija.zeleo bi da probam trojku kad stignem u ar...pozz super su vam fotke extra ste

stefanp88

Ovde decko 24 god iz vase okoline sopot, javite se pozz. imam iskustva u 3

zak car

jer si za avanturu sa pravim crncem u akciji neces me zaboraviti nikada jer sex samnom je nezaboravan (oranli) i ja sam iz ar. javi se ako si zainterosovana obavezno odgovori na poruku ovu

zak car

jer si za avanturu sa pravim crncem u akciji neces me zaboraviti nikada jer sex samnom je nezaboravan (oranli) i ja sam iz ar. javi se ako si zainterosovana obavezno odgovori na poruku ovu ima li koga tu nedobijam odgovor vec mesec dana

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price