collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor winter fresh - Bečej (1983)

winter fresh

Korisničko ime: winter fresh
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Heteroseksualno
Grad: Bečej
Godište: 1983
O sebi: Kad su hladni dani, treba naci nesto vrelo da se malo zgrejemo. Ja mislim da sam upravo ta. Zelis li da se malo zgrejemo posle zimske svezine? :)
Zvati u periodu: od 15 do 24

zukin

uh kako si dobra ,možemo se dobiti u celju

macakmica

uh,pa sam pogled na slike je vec doveo do tacke kljucanja! ti si ta sigurno,samo ako zelis da se samnom zgrejes? ovo je vrh kako izgledas!

winter fresh

zukin a mozemo i u Beceju! :)

macakmica Zaista mislis da sam vrh? Ja sam nova ovde na sajtu pa bas ni ne znam kako ovde funkcionisu stvari, ali sam zelela da probam. :)

mici

cao sugradjanko....vidim da si nova i jako vrela,pogotovu slike...mogli bi se zajedno grejati,sta kazes? lepe su slike,a mislim da volimo isto da radimo  :)....sta kazes na to? :D

macakmica

da stvarno izgledas fantasticno za moj ukus...pa kad si na ovakvom mestu,obicno se zna sta se trazi,a ograniceni smo na par poruka dnevno...koja su tvoja interesovanja ovde,sta konkretno trazis? da li ja mogu pomoci u tome? cmok...

winter fresh

mici a ti to imas funkciju radijatora? :)

macakmica i znaci, a i ne znaci sta se traz. jer sam ja od onih osoba koja nista ne voli da radi na silu vec ukoliko naleti prava osoba onda sam za! :)

mici

imam svakavu funkciju i radijatora cak :),mogli bi se cuti,pa malo popricati ako oces ;) pa ako bi odgovaralo i dogovori ti se nesto :D

macakmica

i meni se to dopada kad ugledam neku osobu odmah se stvori neka hemija... tvoje slike gledam 50 puta dnevno,bas mi se dopadas,ima nesto u tebi,bas zracis...nista na silu,makar te upoznao i odmah otisao,meni je to dovoljno....a sad ti kako odlucis?   cmok....

zukin

da pridem kot tebe za vikend in ti greš zmano za zeden vslo.

macakmica

jesi nesto ljuta na mene? voleo bih da te upoznam...udata,pretpostavljam?

macakmica

ne pises,nesto sam pogresno rekao? nema veze,kako god zelis...pozzzz,sve najbolje...

mmmmmm lepe slikice komšinice ;) a tek rupice su lepe :)) mogli bi na kuvano vino prvo

Hi :) baš si slatka !šaljem poljubac iz Temerina a ti stvai gde najviše greje  :D

pozdrav, mnogo lepo izgledas...a vidi ti se u ocima da si malo stvidljiva, pa mi je cudno sto su slike ovako slobodne, ali mnogo mi se svidjaju i voleo bih da se upoznamo  :-*  :-*

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price