collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor neprivlacna - Inđija (1978)

pa znas  kako kazu,ko pita ne skita... ;D salim se,pitam  jer me interesuje  moze li se upoznati devojka plavih ociju... ::)

neprivlacna

Naravno da moze! :)

kad i kako bi to moglo da se izvede?  ::) :)

neprivlacna

Ti si valjda musko! Ti znas najbolje! :)

hehehe,pa bas zato sto sam musko kazu da manje i znam...lako bih ja tebe nasao u indjiji kad bi mi nesto vise rekla o sebi...gde se kreces,gde na kafu ides,gde se mozes sresti...  ;)

neprivlacna

Ne znam sta te zanima o meni, ali ako vec hoces da znas gde pijem kafu onda sam uglavnom ili u TQ centru ili u Spejsiju! :)

Eto,taman tamo gde ja ne zalazim...a ja najcsce u Galeriji i ponekad u Versusu ili Lukiju...i ponekad u Tavernu odem,da promenim...
Pa interesuje me onako,uopsteno ko si,cime se bavis...ako si raspolozena za upoznavanje...i pricu o tome... ;)

neprivlacna

Bila sam i ja u taverni par puta i tamo mi je ok, mada sta znam nekako na ovim mestima se bas osecao kao sto kazu "kod kuce" :) Sto da ne? Ovde i jesam radi upoznavanja! Sta ti radis u zivotu?

na tim mestima si "domaca"...znam kako izgleda... ;) elektro sam struka,radim u jednoj firmi i privatno petljam sa strujom,od instalacija  pa do kompova...vecina stvari koje na stuju rade... cime se ti bavis?

neprivlacna

A sta mislis pod tim da znas kako to izgleda? Nisam razumela.

Kameni

Cao,raspolozena za druzenje?

pa kad izlazis cesto na ista mesta vec se nekako osecas tu kao "domaci"...ako sad razumes...
nego,hocemo se mi  upoznavati ili ... ?

diskretan lep zgodan

cao,jesi za druzenje?

diskretan lep zgodan

cao.jja sam iz okoline indjije.da li si za diskretno druzenje sa lepim visokim i zgodnim deckom?

indjija

cao jesili za sex za sam iz indjije i imam 32g

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price