collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Tamarilis - Bačka Topola (1978)

Na mreži

Tamarilis

Korisničko ime: Tamarilis
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Biseksualno
Grad: Bačka Topola
Godište: 1978
O sebi: sta reci,jednostavna i obicna. Koga zanima neka pita.

Zvati u periodu: od 16 do 22

jesi za druzenje? ;)


justme3

I pretpostavljam da nećeš ništa da odgovoriš ovde,šta god da ti se napiše? Eto,pitao sam šta me zanima  :D

momak37

Pozdrav

I ja zivim u Topoli. Trazim curu za povremeni sex u diskreciji.
Ako si za sex javi mi se.

Lep dan ti zelim.

Pozdrav

Na mreži

Tamarilis

Samo za povremeni sex?

momak37

Sta bi ti zelela, volela? Ne volis povremeni sex?

momak37

Ako si bi da li bi volela da isprobas recimo samnom i sa mojom lepsom stranom? I ona je bi.

Na mreži

Tamarilis

I tvoja devojka je bi? :)

momak37

Naravno. Nisi odgovorila na prvo pitanje. Sta mogu znati o tebi?

Na mreži

Tamarilis

naravno da ne bezim od pitanja! Dosta toga sam probala, ali to su neke stvari koje ne mogu da ti pisem , ne zato sto necu, vec zaqto sto sve zavisi od samog trenutna u kom se dese! Razumes?

momak37

Naravno da razumem. Najlepse je kada se sve desi spontano. Ni meni-nama se ne svidja kada moramo da se dogovorimo sta, gde skim ikako cemo to da radimo. Vazno je da ona voli i cure. A naravno i meni se svidja to. Sigurno je tesko naci neku curu u Backoj Topoli za tako nesto.
Sta covek moze da zna o tebi? Sta volis da radis kada ne radis nista? Sport? Romanticna si? Izlazis negde u Topoli? U kom delu grada zivis? Kako covek moze da stupi u kontakt stobom? Ako se dobro secam onda si trgovac!!!! Negde sam procitao tvoje ime.

Pozdrav!!
 

Na mreži

Tamarilis

Naravno. Nikad nista nisam volela da silim u zivotu, pa ni to... Sto mislis da je u Topoli tesko naci takvu curu. Pa ja licno mislim da ih ima svugde! Inace po pitanju sporta sam malo lenja, iako pokusavam sebe da nateram da pocnem da se bavim sa nekom aktivnoscu, ali mi za sada ne uspeva. A gde si ti to procitao moje ime? :)

momak37

Osim sporta postoji jos nekoliko nacina da potrosis kalorije. Mislim da sam video tamarilis ime na phonedate sajtu. Koliko cesto nalazis ovde osobe za druzenje?

Na mreži

Tamarilis

Pa ti to kanda posecujes dosta sajtova? :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price