collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Nemilosrdna - Sombor (1964)

Nemilosrdna

e pa kod mene taj film neces gledati! :)

Ma kakvo gledanje?Ja snimam i reziram :)

Nemilosrdna

o pa ti to odmah da zabelezis? :)

Bez dokaza mi niko nece verovati ;D

Nemilosrdna

hahahahaah a ko to treba da ti veruje? :)

Evo mene nazad ali sa slikom:):):):):))))!!!!!1

Kako ko? Pa zar ne vidis da nas je najmanje dvojica :)

Ko god da ne veruje ...neka pogleda:)

Nemilosrdna

svaka cast! sve pohvale! :)

A kome to upucujes pohvale:),ko od nas dvojice ih zasluzuje :):):)?Ej ne znam kako je kod tebe ali meni su dozvoljene samo dve poruke  na 24 sata.Nemam pojma kako i zasto ...Tako da necu bas cesto dolaziti na sajt jer me nervira ...da ne pomislis nesto pogreso.Eto:),jubim te ja :-*,misli na tebe on ;) a zajedno se nerviramo sto si nam daleko:):)

Nemilosrdna

a kome upucujem sve pohvale? verovato babi svojoj! :D :D :D Kanda su nas sve ogranicili na 2 poruke... al meni je ovde ok jer znam da cu se sa tobom tipkati pa cu uvek barem jednu na tebe potrositi! :) zamo da znas koliko te cenim i postuje! :) evo i ja tebe ljubim :-*

kapetan_miki

poslusan sam i zelim da ti budem rob

Nemilosrdna

a zelis da budes?! :) Od sad me zoves svojom gospodaricom!

kapetan_miki

da gospodarice

Nemam ja pojma podanice:) moja sta se ovde desava,mojih pola poruka ne bude odobreno.A ne pisem ni brojeve tel,ni mailove ...nista takvo.Podanice:),pa da:) dok se ne dokaze suprotno ;D.Naravno nije za zameriti kukavicluku ako neko ne sme da se obracune ;).Prirodno je da se slabiji plase jacih:) te iz tog razloga nikada i ne pristanu na bliski susret ;D ;D ;D ;D ;D.De,de,de ne duri se odmah,vidi kakva su ti usta sada:),kao dete kad se ukaki pa se duri :D.I ja tebe postujem:),sto se vidi iz ove poruke :-*.Ljubim te i pisi ...ako smes zaguzvavati dalje  ;D ;)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price