collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor darkerka - Kovin (1985)

gradimir

Odg: darkerka - Kovin (1985)
« Odgovor #15 »
dobro jutro, najlepsoj dami,
idem danas na put, bicu ceo dan odsutan, reci mi sta mislis o tome da se cujemo telefonom, ja bih te pozvao, a da li bi mi u nasem razgovoru dala neki broj telefona da mozemo kontaktirati malo vise i malo jos neznije, ili jednostavno da mi das tvoj skajp, mail, ili nesto slicno, reci kada bi ti najvise odgovaralo da te pozovem od sledece nedelje,
ljubim ti prelepo lice

darkerka

Odg: darkerka - Kovin (1985)
« Odgovor #16 »
za broj jos nisam sigurna da bi ga davala, ali ako ostavis dobar utisak mozda i bih... :)

gradimir

Odg: darkerka - Kovin (1985)
« Odgovor #17 »
zdravo lepoto
zelim sto pre da se nasa tela dodirnu u zagljaju strasnom, mastam o tvojim prelepim nogama oko moga struka dok istrazujem vrelinu tvoje utrobe,
zelim da vodimo ljubav kao da nikada do sada nismo probali sokove ljubavi,
zelis li i ti

darkerka

Odg: darkerka - Kovin (1985)
« Odgovor #18 »
Naravno da zelim! :)

gradimir

Odg: darkerka - Kovin (1985)
« Odgovor #19 »
zasto onda cekati ? ljudi se najbolje upoznaju kada gledaju jedno drugom u oci,
zelimo isto zato ne odugovlaci, nikada neces znati da li si pogresila dok se ne sretnemo,
ljubim te

darkerka

Odg: darkerka - Kovin (1985)
« Odgovor #20 »
To je naravno istina, ali s druge strane nikada necu znati da li trebamo da se vidimo ako mi se pre toga ovde ne ucinis interesantnim! :)

gradimir

Odg: darkerka - Kovin (1985)
« Odgovor #21 »
imao sam utisak da sam ti postao po malo interesantan,
zasto mi ne pomognes malo recimo da mi kazes sta te interesuje,
evo recimo svidela si mi se, imas predivno telo, a ja uzivam u seksu, da li i ti volis seks, sta volis u seksu i slicno, mozda malo da se opustimo
ljubim te

darkerka

Odg: darkerka - Kovin (1985)
« Odgovor #22 »
Kakav sex volis?

gradimir

Odg: darkerka - Kovin (1985)
« Odgovor #23 »
pogled na tebe i sama pomisao da budes pored mene je jedno veliko uzivanje, volim sve u seksu uzivam da pre samog seksa dugo istrazujem tvoje telo, da te nezno milujem, da ti mazim grudi, da je lizem, volim da je mazim preko stomaka dok prodirem u tebe otpozadi,
reci mi kako bi ti volela???

darkerka

Odg: darkerka - Kovin (1985)
« Odgovor #24 »
Mislim da nista ne bih menjala od toga kako si napisao! :)

gradimir

Odg: darkerka - Kovin (1985)
« Odgovor #25 »
veruj da bi bilo jos lepse uzivo, jesi li otvorena u seksu?? mislim ako pozelim da mi uz lizanje popusis prihvatila bi?? guza??
reci mi sta te najvise pali imas li neku svoju omiljenu pozu, recimo ja volim i kada sedis na njemu i lagano se njises,
kako zelim da ti ljubim telo, divna si
ljubim te

darkerka

Odg: darkerka - Kovin (1985)
« Odgovor #26 »
Ne bih bas preterano ovde pisala takve stvari, ali volim svasta i uzivam u eksperimentisanju. A ti? :)

gradimir

Odg: darkerka - Kovin (1985)
« Odgovor #27 »
ja uzivam u svemu, sta mislis da se cujemo pa da mi das svoj skajp, brze i bolje bi smo se upoznali, a i videli bi da li se slazemo u seksu, ovde je ipaj malo javno , mozda malo predjemo na intimnije,
kako te zelim, mnogo,
ljubim te

gradimir

Odg: darkerka - Kovin (1985)
« Odgovor #28 »
ZELJA JE SVE VECA, A KOD TEBE??

darkerka

Odg: darkerka - Kovin (1985)
« Odgovor #29 »
gradimire, pa ti si kanda bas uzbudjen... mogu tek zamisliti sta bi se desilo pri samom susretu? :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price