collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor jazz girl - Novi Sad (1984)

jazz girl

Ne sekiraj se ti za mene. Ja sam izdrzljiva! :) :P
Sta si omasio? Nisam skapirala?

pokusao sam zakazati sastanak al izgleda da to ne ide tek tako.

elem, odlicno, jedva cekam da stanemo jedno drugom na crtu :) do iznemoglosti, moze! :)

jazz girl

Znaci ti to mene izazivas? :P

Ljubavni-par

Upoznavanje?

zasto da ne?? malo izazova nikad nije skodilo. bar ne u ovakvim stvarima :)
mada ti si mene izazvala prva, kada si se uplasila razocarenja, ovo je samo moj odgovor! :)
paa.. da te zvrcnem..? u vreme navedeno u tvom profilu? :)

jazz girl

Ljubavni-par sto da ne? :)

LovemakerNS ja tebe izazvala? :D a ne, ne! Ja to nikad ne radim prva? :P

Ljubavni-par

Mi smo par i tragamo za damom koja bi se igrala sa nama u trojci...Ok?

pa doobro, ne znaci da si ti to namerno uradila, ali.. molim, pogodila si me u srce, u pitanju je cast! :P
evo, sad te javno pozivam na okrsaj, dvoboj, povlacim crtu i cikam te da predjes! .. a mogli smo i na kaficu prvo, m? :)

jazz girl

Ljubavni-par pa ja bas i nisam dama...

LovemakerNS ako je cast u pitanju, to je vec nesto drugo! :) E pa ako vec idemo u okrsaj, onda nema kafenisanja! :D

Ljubavni-par

Sve zene su DAME, a muskarci bi trebali biti DZENTLMENI...

jazz girl

Lepo receno "bi trebali biti" :D

Ljubavni-par

Boze moj..Svako ima pravo izbora.Mi smo mozda POSLEDNJI MOHIKANCI!Ha ha..Ok.Idemo dalje?

odlicno, dakle dogovoreno.
a kako cemo se sad dogovoriti za konkretne detalje vidjanja..? :)

jazz girl

Ljubavni-par naravno! :)

LovemakerNS mislis za okrsaj? :)

jazz girl

Ne mogu da verujem sta mi se sinoc desilo! U mojoj zgradi zivi decko koji mi se oduvek svidjao. Atletski gradjen, tamnog tena, tamne kose i plavih ociju. Oduvek me je smatrao klinkom. Sinoc sam se vracala iz izlaska. Bila sam provokativno obucena. Cekala sam lift, nisam ni sanjala da cu ga sresti. Vrata su se otvorila. Taman sam usla, a neko je zaustavio vrata i utrcao za mnom.

To je bio on i odmeravao me je od glave do pete. Pritisnuo je dugme za poslednji sprat. Moje srce je kucalo sve brze i brze, a osetila sam da mi je picka pomalo vlazna. On je gledao u moj dekolte, a ja nisam ni primetila da mi je jedno dugme raskopcano. Gledao me je, pa zatim prisao da ga zakopca. Tad sam zaustavila ruku i otkopcala jos jedno dugme. Pogledao me je na trenutak, zatim se okrenuo i otvorio vrata lifta. Zaglavili smo se negde izmedju osmog i devetog sprata. Poceli smo strasno da se ljubimo, bez ijedne progoverene reci.

Otkopcao mi je sve dugmice i svukao kosulju. Pribio me je uz sebe i osetila sam da mu se kurac digao. Zamisljala sam koliki mu je. Zatim mi je skinuo brus zubima. Poceo je da grize moje nabrekle bradavice. Zatim mi je jako mesio sise. Ljubio mi je vrat. Osetila sam njegov topao dah, pa zatim i jezik koji se spustio do mog pupka. Zatim smo nastavili da se ljubimo, dok mi je mesio guzu preko suknje. Zatim je i nju svukao, ostala sam samo u tanga gacicama. Tada sam ga preko pantalona uhvatila za njegov debeli i tvrdi kurac.

Rekao mi je da ne moze vise da izdrzi i oborio me na pod lifta. Rastrgao mi je gacice i poceo da mi lize ovlazeni klitoris. Usisao je moje sokove. Gurao je svoj jezik u moju picu sve brze i brze. Mesio mi je sise i jebao me jezikom. Stenjala sam. Rekla sam mu kako zelim da osetim njegov kurac u ustima. Otkopcala sam mu pantalone i svukla ih zajedno sa boksericama. Bio je veci nego sto sam zamisljala! Zelela sam ga.

Stavila sam ga u usta i sisala ga jako i dugo. Stiskala sam mu jaja! Bila su puna sperme. Jezikom sam mu lizala glavic i muda. Osetila sam da uziva. Izgledalo je kao da ce mu kita puci! Stali smo u 69. Uzivala sam dok mi je ponovo lizao klicu. Onda sam uzela kondom i stavila mu ga, a onda jos malo drkala. Onda se okrenuo i zabio me u cosak. Osetila sam kako prodire u mene. Prvo polako, a onda sve brze i brze.
Mislila sam da cu umreti od uzitka. Onda smo promenili pozu, ja sam mu sela i vrtela i vristala. Mesio mi je sise. Zamolio me je za guzu pre nego sto pukne. Nisam mogla da ga odbijem. Natrtila sam se, a on je poceo da mi lize cmar, a rukom trlja klitoris. Preneo mi je sokove iz picke u cmar, da ne bi bolelo.

Malo ga je razglavio prstom, pa zatim nabio svoj kruti kurac unutra. Pribijao me je uz sebe o privijao uz moje telo. Govorio je kako voli da mi ga nabija. Izdrkao mi je klitoris rukom, a ja sam svrsila. Taman kad sam mislila da ce i on svrsiti dok je jos u cmaru, on ga je izvadio i rekao kako mu kondom vise nije potreban.

Skinuo je kondom i stavio kurac medju moje sise i svrsio meni po ustima i sisama. Bila sam sva izmorena. Onda smo se obukli i ljubili jos dugo, dugo. Sve dok nisam shvatila koliko je sati i da je stvarno kasno. Vratila sam se kuci i pazila da ne probudim matorce. Legla sam u krevet i izdrkala sam je razmisljajuci o nasoj avanturi.

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price