collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor tajnaKG - Kragujevac (1970)

čegevara

PA I JA BI DISKRECIJU UZ TAKVE OBLINE,,, ISTA SMO POZICIJA ŠTO SE TIČE BURMA... HEHEHE

explore

mozda imamo slicna interesovanja?

macakkv

ja sam iz kraljeva ozenjen da li si za neki sex

BaneKG

Zdravo, ja sam ozenjen, nisam, od kako sam u braku, bio sa drugim zenama, ali mi je sad tako potrebna jedna avantura (ili batine, hehe). Stvarno ne mogu to da izbijem iz glave. U sexu bih radio sta god zeni padne napamet, ili ako prepisti meni da je ljubim od glave do pete, gnjavim, tucam... trebas mi. Napisi mi da li da te zovem i posaljem neku sliku. Sve najbolje

malo zabave

Takodje oženjen diskrecija zagarantovana iz kg javi se

macakkv

nema te
ako si za da skocim veceras

sebi67

 ;)i ja zelim isto sto i ti...,a zavisi od tebe.
pozz...

Na mreži

tajnaKG

sebi67 pozz i tebi.znaci zelimo isto?

sebi67

da,ako se slazes to je to.
ostaje nam da se upoznamo licno.
za desetak dana sam u kragujevcu,pozivam te na pice i upoznavanje.
Pozzzz........ ;)

Na mreži

tajnaKG

sebi67 javi se za par dana

petarpera55

Kako da stupim u kontakt sa tobom

Zdravo Tanjice, citajuci sta si sve komentarisala sa ostalima, vidi se da si osoba koja zna sta zeli u ziovotu, a da pri tome niko nista ne dozna samo ti i ta osoba sa kojom se nesto desilo, to su prave zrele zene koje ocekuju a takodje i pruzaju zadovoljstvo, sa takvim poput tebe je zadovoljstvo opustiti se u avanturicu, jel znas kako treba se cuvati i kako se izboriti za to, ja sam istih osobina poput tvojih, voleo bih te kontaktirati ali nisam u zemlji, ako zelis pogledaj moj profil pa se javi na majl, ako si za upoznavanje uz dopisivanje, poslat cu ti svoje fotografije ali sve polako na tebi je da se prva javis majlom, kako cu ja posle imati tvoj, tako da mozemo graditi jednu vezu uz razumno prijateljstvo i driskeciju naravno. Javi se..............hvala Zeljko

nenadigor

cao tanja jesi li raspolozena za druzenje ..voleo bi te upoznati ...nesa kg :)

Halo Tanjice, javi se kako bi odpoceli druzenje, chaskanje........diskretno prijateljstvo (pisi na majl), kako bih mogao da ti vratim odgovor, hvala i pozdrav veliki za tebe Zeljko

intiman

cao. dali zelis da se dopisujemo?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price