collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor duboki dekolte - Vrnjačka Banja (1980)

Didi85

evo ja uzivam u ovom lepom vremenu i isto kao i ti dajdoh da vidimda li si ti meni odgovorila  :D Plavusuce sta ima po Banji jel ima neka desavanja  ;)

duboki dekolte

Nisam bas nesto posebno lutala po gradu, ali koliko mi se cini da je i ovde kraj sezone... Bar imam utisak da vidjam sve same penzionera... :)

Didi85

pa da sad je kraj sezone i prazna je .Samo matorce ima da vidis sad  ;)Ja sam pre 3 dana  bio do banje i prosetao malo preko dana,I nije bilo bas naroda ,ali dojem taku do banje da se opustim i prosetam malo i naravno svratim na kafu u onom lokalu na uglu tu mi onako opustena atmosvera.

duboki dekolte

Da, da upravu si i ja volim da odem tamo jer se nekako osecam kao da sam kod kuce, koliko je opusteno! Da nisi smeknuo neku matorku? :)

Didi85

pa sta znam tu imaju lep sladoled i tu navratim ali veovatno ima i bolje mesto;) Nisam ja iz te price da volim matorke od 40-50g :) Ja volim tu negde do 5-6g jos ako je lepa plawusa i a lepim oblinama,i lepim grudima onda je to TO ;) Pa ako znas da ima bolje mesto za kafu ili sladoled ja necu praviti pitanje da me odvedes u taj  lokal da pipijemo kafu i da se ispricamo... ;) :D

duboki dekolte

Ajde nacicemo neki lokal pa idemo na kafu i sladoled! :)

Didi85

ok dogovoreno .Kazi  mi samo koji dan i vreme i gde se nalazimo? ovo je moj ***Zabranjeno je postovanje emailova i telefonskih brojeva... mozemo se tu dopisivati ;)

duboki dekolte

Izvini nisam razumela gde?

nixam

caos
da li si za bliski kontakt?

Didi85

***Zabranjeno je postovanje emailova i brojeva telefona... Kazi ti meni ovde kad mozes i gde da se nadjemo da popijemo tu kafu ;) :D

duboki dekolte

nixam za pocetak moze kontakt, ali jos uvek ne blizak! :)

Didi85 onda kad se budemo dogovorili!

Didi85

ok plawuso ;) A jel mozemo se sad dogovoriti ;)

nixam

Da te pozovem ne mogu nikako jer imam 063,jedino samo ovde da se dop....

duboki dekolte

Didi85 Ovde da se dogovaramo?

nixam Ma ok, kuckacemo se ovde...

Didi85

ok ti mi samo kazi kad hoces i kad imas vremena.Ja uvek imam vremena za kaficu i sladoled;) Ako mozes sledece nedelje bilo bi extra ;)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price