collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor vrelo leto - Sombor (1985)

vrelo leto

Korisničko ime: vrelo leto
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Heteroseksualno
Grad: Sombor
Godište: 1985
O sebi: Obozavam leto, (mada ovo i nije bas nesto) i sve sto ono sa sobom nosi - more, plaze, vrele noci, ljubav. Radim kao model i zbog posla nemam mnogo vremena za druzenje i sticanje iskrenih prijatelja, pa eto da probamo ovako.







Zvati u periodu: od 15 do 19

cao

alen07

mogli bi se druzit ako si za naravno...

draganso1962

cao.vidim da si online,pa rekoh ajde da okusam srecu.ako si zainteresovana(pogledaj moj profil),javi se e-mail-om(tako je najbolje,zar ne?)!

vrelo leto

Pozdrav Dragane :)

draganso1962

cao 8)!drago mi je sto si se javila.kako si inace?vidim da si dosta popularna i otvorena,sto mi se dopada kod zena.ne volim one sto se mnogo snebivaju i pr ave finije nego sto jesu.iz kog dela grada si?ja sam sa stare sekence,blizu mostnge.imam 49 godina,mada mi kazu da ne izgledam tako.doduse videla si mi sliku i profil.ako si zainteresovana mozemo za sad ovako da se dopisujemo a posle zavisi od tebe.ja bih voleo da makar popijemo negde kaficu i ispricamo se kao ljudi,skroz otvoreno.nisam ludak ni manijak.normalan sam u granicama.izvini sto sam oduzio toliko.pozz!

vrelo leto

Zdravo! Ja sam to sto jesam i uglavnom gledam da to budem i ovde na sjtu. Ovde sam pre svega da upoznajem ljude, jer nisam shvatila ovo samo kao sajt za neke koji ne mogu da nadju momka ili devojku pa svrate tu da ih nadju.  A ti si kanda neko ko voli mladje devojke? :) Ja sam za opciju da se za pocetak dopisujemo, pa cemo korak po korak videti da li cemo da pijemo kaficu... Nadam se da si i ti za? :)

draganso1962

naravno,sto bi rekli nasi stari "sto je brzo to je kuso"!idemo step by step.za pocetak da ti odgovorim na to da volim mladje.sto ti kazes takvi smo kakvi smo,a osim toga do pre par godina dok nisam posedeo niko mi nije verovao da sam toliko star.osim toga uvek sam ,do sad bio samo sa sa devojkama dosta mladjim od mene,i to uglavnom jer su on, da se tako izrazim,vijale mene ane janjih.problem je nastajao obicno kada bi one odrasle,dosle do nekih 25-27-godina,ja nisam nikada bio materijal za za porodicnu vezu.naime da je tako ja bih sada bar po onome sto ja znam trebalo da postanem otac 7 puta,ali (danas zbog toga mnogo zalim),uvek se zavrsavalo na drugom spratu velike bolnice na odelenju ginekologije! :'(!tuzno,ruzno,ali istinito.zato sad toliko i boli.no, necu vise o ruznim stvarima.nego kako si mi ti,da li ti se desava (nadam se),nesto lepo ovih dana?kako ljubav,kako zdravlje?javi se kad pozelis pa cisto da ostanemo u kontaktu za sada,posle cemo videti sta nosi dan a sta noc!mnogo pozdrava,srece i zdravlja!cao! 8)

vrelo leto

tebi je bas bilo 'veselo' u zivotu? Nikada nisam mogla da verujem u to da se mozes za nekoga vezati i da posle kazes da ima previse godina za tebe, ali to se kanda uglavnom danas desava. Ja sam ok. Malo mi prija sto nije vise onako vruce. Naravno i ja sam za to da ostanemo u kontaktu. Delujes mi skroz ok! :)

draganso1962

cao.izvini za kuknjavu prosli put.uhvati me ponekad,ne mogu pobeci od toga.drago mi je sto mislis tako o meni.meni je zao sto je gotovo leto.kao prvo sad treba oblaciti dukseve,dzempere,jakne.vise volim kad je vruce.vode uvek ia.a kao drugo sada ce te vi mlade i lepe prestati da izazivate nas matore izandjale,vise necemo prepodne sedeti u nekoj basti pijuckati kafu i hladnu kolu i uzivati u defileu! :'(!moramo cekati sledece leto da se ponovo prisetimo kako je nekad bilo nama kad smo bili mladi(a bogami i ludi)!sto kaze dzoni stulic"..lijepe zene prolaze kroz grad,ja na uglu stojim sasvim sam..." 8)!eh,nekad bilo!pozdravljam te i cujemo se!caos! ;D

vrelo leto

Da, mislim da je nekako stvarno dosao kraj letu, pogotovo se to nocu oseca. Ali sta ces? :) Valjda ces nekako preziveti do sledeceg leta?! :)

draganso1962

ZIV COVEK MNOGO TOGA PREZIVI(ZILAVE SMO ZIVULJKE,MISLIM LJUDI KAO VRSTA),I NA SVE SE NAVIKNU.AKO SI CITALA A.KAKI-JA(FR. PISACIZ 20. VEKA),I NJEGOVU KNJIGU STRANAC(MOJA OMILJENA),TAMO JE NAPISAO(OTPRILIKE): "..DA STAVIS COVEKA U SUPLJE DRVO KOJE IMA SAMO MALI OTVOR NA VRHU KROZ KOJI VIDI SAMO KOMADIC NEBA IZNAD SEBE,POSLE NEKOG VREMENA BI SE I NA TO NAVIKAO..."!POZZ!

vrelo leto

Da, cuveni Kami! :) Mada mi se u prvi mah kniga cinila kao zestoki trip, sada vidim da je sve realnija! :)

dulence

cao, trazim nekog ko je zeljan razgovora i druzenja
vidim da se ti uklapas u ono sto ja zelim trenutno
ako si zilis i ako postoje mogucnosti voleo bi da te upoznam
ko zna mozda se jednom, kasnije i sretnemo

vrelo leto

A sto si mi tako tuzan? :(

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price