collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor nesto vruce - Kragujevac (1965)

nesto vruce

Korisničko ime: nesto vruce
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Heteroseksualno
Grad: Kragujevac
Godište: 1965
O sebi: ....neostavljam nikoga ravnodusnim, ne propustam sansu za dobar seks....

Zvati u periodu: od 15 do 23

Zdravo,kako ste ?

Hajde da se upoznamo i ne propustimo sansu za dobar seks ?

nesto vruce

mlad si ti za mene

Jesam mlad ne poricem to,ali zasto nebih saslusali jedno drugo tokom razogovora i tek onda donosili zakljucke da li sam mlad i da

li odgovaramo jedno drugom ?


nesto vruce

pa ajde da se cujemo

RAMPLSTINSKI

KONTAKT,SEX?

RAMPLSTINSKI

HAJDE!

milivac82

cao srce sta radis

goran034

cao
trazim isto, dobar seks...
hajde javi se

pozdrav komsinice, i ja ne propustam dobar seks, javi se ako si zainteresovana...blizu smo, a i vec smo se culi preko phonedatea, msm da sam ti i broj ostavio...poz  :-*

nesto vruce

a sta podrazumevas pod tim "dobar sex" :-*

sta god pozelis, i sta god ti padne napamet, ispunicu :) volim da dominiraju nadamnom :) ako si za neko upoznavanje i opustenu varijantu javi se, voleo bih da se vidimo...

nesto vruce


dorijangrej11

Ja cu da opisem kako bih iskoristi sansu sa tobom… Nezno bih ti ljubio vrat, usne…polako se spustao ka bradavicama…tvrdim, zeljnim! Lizao bih, mazio vrhovima prstiju, nakratko stegao da zabole na sekund…onda ih uhvatio celom sakom, lagano mesio dok ih grickam…zatim, jezikom klizio nanize, liznuo pupak…zeljno stigao do nabreklog klitorisa, vec vlazne ribice koja me moli da udjem! Ali, ne jos…ljubio bih je…da poludi! Tek onda ulazim u tebe, vrhom, lagano…A onda, kako god pozelis kad vidim da bi ga pojela, vec…Tucao bih te otpozadi, dok ti drzim kosu…sela bi na mene, svojim ritmom…  ;)

egzibitiON

javi se

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price