collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor ElviraD - Aranđelovac (1989)

da li si raspolozena za upoznavanje veceras ( naravno pokuio bih te) sa zgodnim , visokim , potentnim  i duhovitim deckom.....:-) ako jesi pusti porukicu pa te zovem preko sistema da ne komuniciramo ovako javno..;.;-)
pozz

ElviraD

ej zgodni a odakle tebi ideja da ti mene mozes da pokupis? kad si takozgodan, visok i potentan gde su ti slike da to dokazes pa mozda bi i razmislila o tvojoj ponudi.

zak car

cao malena sta se radi mi se znamoo iz vidjenja pozzz velikii cao javi see

Cao puno si slatka ,jesi li zs druzenje ?

pctosinbunar

uuuuu..... Bas si dobra ribica!!!

tecumseh

Pozdrav,

bas si lepa i bas si rodjena za uzianje, jesi lu vjek napaljena, jer bas bihe te ......
 ;)

marko markovic 14

 ;)

losmi991

zelis li sex?

ElviraD

losmi991 s kim?

A92

Cao Elv kako si sta ima kod tebe?:)

ElviraD

A92 kod mene nista posebno, a kod tebe?

A92

Ih kako nista mora da ima nesto zanimljivo:)Pa izlazis verovatno i ti negde zezas se pijes planiras za novu nesto sigurno nemoguce da si si kuci non stop pa da nema nista:)mada meni sta god da kazes meni je to nesto posto te ne poznajemxD
A kod mene ima svasta nestoxDDDobro sad kad je pocela ova hladnoca malo slabije se izlazi pa i nema bas toliko desavanja ali kad se izadje to se pamti xDD

ElviraD

A92 Ja ko meda prespavam zimu,zapala u duboki san...

A92

heheheheh tako i ja samo subotom malo zivnem pa  posle opet nazad u krevet xDDMogla bi i ti subotom malo da dignes glavu iz kreveta  zna nekad da bude dobroxDDD

Dzibi94

cao Elvira dali mozemo nekako da stupimo u kontakt i ja sam iz Arandjelovca :) :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price