collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor nesto vruce - Kragujevac (1965)

dorijangrej11

Znaci, totalno nezainteresovana za moju ideju...? Ko zna, mozda sam naveo nesto sto ne volis...ali, pristajem na sve posto ni ja ne propustam dobru priliku za seks, pogotovo sa iskusnim damama kao sto si ti...  :) Napisi nesto...

nesto vruce

javljam se! :)

dorijangrej11

Drago mi je sto si se javila... Reci mi, imas li smestaj u kome bi smo mogli da uzivamo? Neverovatno volim starije, opustene dame...MNOGO bih ti pruzio, samim tim sto spadas u tu grupu. Jedino za sta bih te zamolio je diskrecija, sve ostalo je interni dogovor. Ako te nesto interesuje u vezi mene, a sto mogu da ti kazem, pitaj. Najbolje bi bilo da mozemo da se dopisujemo na neki drugi nacin, ne ovako. poruke strasno sporo putuju!

nesto vruce

Da imam smestaj. Nadam se da si neko ko ima iskustva i ko zna da usreci damu? I meni je bitna diskrecija, tako da po pitanju toga ne brini.

dorijangrej11

Imam dosta iskustva, ne brini za to. Drago mi je sto nam dogovor ide na ruku, veoma mi je bitno da postujemo jedno drugo u svemu. Posto ovde ne mozemo da ostavljamo brojeve, mail ili skype, bilo sta od sredstava za komunikaciju, reci mi kako bi i gde zelela da se vidimo. Verujem da cu ti se svideti, ali ti odluci kada me vidis sta dalje, nije problem. Samo reci gde i kada, pokusacu to da ispostujem.

egzibitiON

ne volim ovako da se dogovaram ni o cemu, niti da opisujem kako i sta bi ti radio, hoces li da ti ostavim mail pa da kontaktiramo tako

nesto vruce

dorijangrej11 bez ljutnje ali ne volim da se nalazim na nevidjeno, ajde ako hoce da se ovako kuvkamo ili cujemo pa da se tako eventualno izdogovaramo! :)

egzibitiON ne vredi ti da ostavis mail kada ne prolazi! :(

dorijangrej11

Dogovoreno. Ne zelim da radim nista na silu, tako da cu tebi, kao dami, dopustiti da sama odlucis kada cemo se videti i kako dogovoriti... Zelis li da mi pricas o tome sta volis, sta zelis...imas li fetise i omiljene stvari...?

nesto vruce

Drago mi je da me razumes i da si dzentlmen po tom pitanju :) Joooj da znas samo kako je to tesko pitanje sta volim... :D Volim sve i svasta, ali po najvise da i partner i ja da uzivamo. Nemam neke posebne fetise :) A ti?

dorijangrej11

U pravu si...i ja volim svasta! Volim da svrsim u guzu, eto to bih izdvojio kao nesto sto posebno volim. Ali, ne znam da li i ti volis anal? Mada, naravno da to nije presudno, volim sve ostalo...  ;)

nesto vruce

Ako muskarac zna da pruzi pravi anal onda ok, jer vodim racuna da mi se ne pocepa guza :)

dorijangrej11

Pruzicu ti ga onako kako ti volis...nezno...cuvacu ti guzu, ne brini  :) Ok, kakav je tvoj predlog za kontakt, vidjenje...?

Jovan885

Cao. Da li si raspolozena veceras za zestok i sjajno nezaboravan sex....... ????

nesto vruce

dorijangrej11 E pa to mi je bas drago da cujem! :) Ja sam za to da se malo bolje upoznamo! :)

Jovan885 Zdravo!

dorijangrej11

Vazi, necu te forsirati... Nismo klinci, ali postovacu tvoje zelje  :) Videces i sama, uzivaces...samo da vidjenja pocnu  :)  :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price