collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor babyblue - Kosovska Mitrovica (1973)

babyblue

Nisam razumela na kakvu porucicu mislis? :) Jesam ok sam, do duse malo prehladjeno, ali sam ok. Ono sto je i meni iznenadjujuce da i ja mislim na tebe iako te i ne poznajem. A da je kod nas strasno-strasno je. Al sta ces? :(

revox

Pa pronašao sam tvoj profil na jednom drugom sajtu (a možda si i digla ruke od toga), pa me je zanimalo da li radi. Ništa strašno. ;)
Ma prehlada će da prođe, to nekako dođe normalno kada su ovakve promene vremena. Uostalom kod vas blizanaca uvek je pola-pola, neko je tu uvek OK.  :D
Kakve veze ima što se ne poznajemo? Svi smo se rodili ne znajući jedni za druge, a život nam otvara neke sasvim druge mogućnosti. Ko može da nam garantuje gde će nas život odvesti?  :)

Radiš li (i gde), nikada nisi ništa napisala? Ili ja mnogo pitam?

A zašto mislim? Pa eto nekako uvek mislim na svoje prijatelje, neki put i više nego oni na mene. A što se tebe tiče, još jedan razlog je taj što jesi tamo gde jesi i što čujem da se svašta dešava, a ja tome ne vidim kraja. Nemoj misliti da sam pesimista, al baš mi nije sve jedno.
Svakako drago mije što te znam, makar i ovako.
:-*

babyblue

Jao jeste, sad si me podsetio. Imam profil ali ni ne znam koja mi je sifra. :) Toliko o tome kada sam ga zadnji put koristila! :)
Ma hoce naravno da ce proci. Vec mi je malo bolje. :)
Inace radim u jednoj privatnoj firmi i sta znam ne mogu se pozaliti, ada sam osoba koja se nezadovoljava malim stvarima, pa uvek tezim ka necem boljem! :)
Drago mi je sto mislis na mene iako se ne poznajemo licno! To samo govori o tvojoj velicini! :)

revox

Rado bi počeo pismo kao ti meni, imenom, al džaba kad ne znam.
No, hajde da ne preterujemo sa preuveličavanjem.
Verovatno si se pitala zašto se baš sa tobom dopisujem. Ne znam ni sam, nisam ni imao nameru da se kaćim na ovaj sajt videvši raznorazne priče, pa sam se kao i ti zapitao da li sam zalutao. Vrteži tako, naiđem i na tvoj profil. Nisi se uklapala u celu priču, mada sam ti napisao šta jesam. Da bih ti pisao, morao sam da se i ja prijavim, i eto me. :D
Ima na tvojim slikama nešto interesantno u očima, načinu kako se osmehuješ, i ono našta posebno obraćam pažnju, ruke. Dugi prsti, ali ruke koje mi izgledaju da ne zaziru od posla, od vode, od teškog. Ti me ispravi ako grešim, al to me je privuklo da ti pišem.  :)
Možda ti ovo sve nekako i glupo zvuči, al sam nekako imao utisak da te zanima zašto. Ili možda opet grešim?
Sada mi je baš drago što sam započeo prepisku sa tobom, a ko zna, daće bog pa ćemo se možda jednog dana i videti. Povremeno me nervira što sve ovo tako dugo putuje, a s druge strane nije ni loše, kao da šaljemo pisma običnom poštom.
Eto, malo se raspisah, pa ti kad stigneš piši.  8)

babyblue

A zasto mi delujes kao da si u nekom grcu. Slobodno se opusti. Imam utisak kao da dok sve to pises, plasis se na neki nacin kakva ce biti moja reakcija na sve to. Jesam li u pravu? :)
Meni je drago sto se dopisujem sa tobom jer nisam mogla pretpostaviti da cu pronaci takvu osobu na ovom sajtu, iako sam to prizeljkivala. A i ja mislim da cemo se jednog dana i licno upoznati na obostrano zafovoljstvo! :)

revox

Ne znam ni sam. Al nije neki grč, jednostavno, mnogo mi je drago da se dopisujem sa tobom. A možda i liči na grč, ko će ga znati?
Svakako, ne bi mi bilo sve jdeno da me pogrešno razumeš, pa ne nalaze se ljudi kao ti svaki dan. Zato sam ti i napisao da je šteta što smo toliko daleko. Bar ja tako nešto razmišljam, a ti shvati kako god.
Svakako ne želim da ovo prekidam, meni je lepo.
Eto, sad ja nešto pišem, a nešto sam sav blesav trenutno, moram ujutru da ustanem rano, još malo pa odo u carstvo snova. Primećujem da povremeno imam i poneku slovnu grešku, oprosti, verovatno u brzini dok kuckam…
Pozz  :-*
Milan

babyblue

Ok izvini, ali tako mmi je delovalo. Nisam imala nikakve lose namere... :(
Da bas je i menei na neki nacin bedak sto smo toliko udaljeni, ali nikad se ne zna sta se sve moze izdesavati, pa cemo se valjda jednog dana i mi uponzati! :) Ajde ti odmaraj pa cemo se sutra cuti! :)

revox

Joj šašavice, pa nemoj mi se izvinjavati, baš nema potrebe.  :)
A svakako nemoj se ubedačiti, ko što si rekla, nikad se ne zna…

Evo sad je nedelja veče, tek sam došao kući, samo sam stigao da se istuširam, razmišljam da skuvam neki čaj, to baš odavno nisam pio. Stalno kafa, kafa i opet kafa. Volim je, al ne valja ni u tome preterivati.  ;)
Nešto sam umoran, od jutros sam sa drugarom nešto mlatio, pomagao mi da pre hladnog i kišnog vremena završi neko zapoleto zidanje roštilja u bašti. Nešto smo se sve nadali da ćemo završiti do početka oktobra, al eto nešto nam se nije dalo. No biće, važno je da imamo želju. Eo šta je čovek sve spreman da uradi da bi zadovoljio stomak, a posle se zna gde sve to završi. No, ja volim male stvari, sitnice me često obraduju više nego bilo šta drugo, a i obožavam da nešto prčkam, majstorišem…  :D

Kako ti, jesi li prezdravila? Radiš li i vikendom? Sutra imam izmene u programu, dan žalosti je u Bgd-u, pa moram celu emisiju večernju da prepakujem novim sadržajem. Volim ujutru da radim, ili bar započnem. Tad mi je mozak odmoran, drugačije razmišljam. Sad ćeš reći, pa ovaj sa kokoškama leže, al kad ustanem zorom ranom, dan mi se otegne…

Puno te pozdravljam, i nećemo se ubedačivati. Jel to OK? Obećavaš?  :-*

revox

Sve nešto razmišljam da li treba sa dve poruke da proguram usko grlo tog filtriranja administratora?
Eto od nedelje mi stoji poruka, a nikako da ode. Sad da vidim da li će nekako proći.
Kako si mi8 ti, čujem svašta, ne znam da li je ovo sinoć blizu tebe ili ne?
Čuvaj mi se puno!  :-*

babyblue

A pa napokon i tvoja poruka.  :) Vec sam mislila da si odustao od kuckanja, ali sad vidim da ti je bio neki zastoj. Izes ga, desava se. :)

A ti si sada kao presao na caj, a sto i u njemu ima jos vise kofeina to nikom nista! :) I? kako je ispao rostilj? :)

ja sam dobro, hvala na pitanju! Kod mene ti se nikad ne zna kada radim :( Je li prosla ok emisija? Kontam da je to nesto najgore kada moras u poslednji cas da menjas stvari, ali izes ga... :(

Ajde cujemo se, ja se nadam vec sutra! :) Jedino ako ti opet ne uspore poruke :)

revox

Jeste napokon, vidiš da im je trebalo četiri dana da je proslede. Valjda ti ka žensko imaš prednost.

Pa postoje i drugi čajevi, nana, kamilica, šipak, voćni… ja baš nisam ljubitelj crnih, zelenih, ruskih, za njih se slažem da imaju kofeina. Doduše nekada sam mogao bolje da zaspim kad popijem kafu, al sad to izbegavam pre spavanja. Možda to i nema veze sa tim, al što opterećivati stomak.  8)

Vidim da si ranoranilac, ili mi se čini? Nadam se da si primetila da sam videviši da si konektovana, i ja uradio to isto. Ako već ne idu poruke brzo, bar da ti se javim na taj način.
Ne treba da se bojiš da sam odustao, nego jednostavno to je moguća brzina.  ;)

Emisija je bila OK, taman prilika da mogu da se razmašem i da slušaocima pustim ona dela koja zbog dužine ne bi mogao u nekoj drugoj prilici. Pustio sam dva Rekvijema (Mocart i Guno) i još malo dopunio, bolje reći odvojio violončelom i klavirom… Sjajna izvođenja, sva je sreća što sve to imam kod kuće, tako da to mogu relativno komotno da uradim, čak mogu i u pidžami da radim ako hoću. Uveče samo to ponesem na USB-u, ma milinica jedna.

Kakvu muziku ti slušaš, izlaziš li negde…? Sad možda i glupo pitam, al eto!  :)
Ako te smaram, ili postavljam glupa pitanja, ili iz nekog razloga ne možeš da mi odgovaraš, samo reci, nije nikakva frka. Znam da je ovo otvoreno, svako može da proćita, pa u tom smislu i kažem.

Pozdravljam te puno.

:)

babyblue

Naravno da ima veze. Ti si svoj organizam navikao na veliku dozu kofeina i on vise ne utice na tebe kao sto bi uticalo na osobe koje ga ne unose u tolikim kolicinama.

Kod mene ti nema pravila. Ja ustajem nekad ranije, nekad kasnije. Sve zavisi od obaveza.

Ja slusam sve i svasta, ali bukvalno od klasicne muzike, kafanskih, pa do popa i rok'n'rolla! Prosto slusam sve sto mi prija! :) A ti?

Pozdravljam te puno i nadam se da cemo se cuti sa mnogo kracom pauzom! :)

revox

 :) Vidim sada da si na vezi. Uh, još se nisam baš razbudio, a nešto je i zahladnelo ovde, a verovatno i kod vas.
Što se muzike tiče, pravo da ti kažem više nisam ni ja siguran. Dobra ti je ta definicija „sve što mi prija”. Uglavnom slušam radio, čudno će da ti zvuči, ali ne onaj na kome radim, već Novi Sad 1. Meni su oni OK, ne moram ja da mozgam šta ću i kako ću. Nekada sam slušao samo Jazz, a sada posle dobre klasične muzike, ništa mi nije tako prijatno. Ma nemam mnogo ni vremena da slušam, doduše imam jako puno muzike, što u kompu, što na pločama i CD-ima, ima tu i traka i kaseta, al sve mi je to nešto komplikovano, a većinu sam nešto i izgustirao, pa mi se ne ponavlja. Eto vidiš, odgovor mi je nešto sve okruglo pa na ćoše, verovatno sve zavisi od raspoloženja.  ;)

Nešto me polu panika hvata od ovog vremena, stiglo je sveže vreme, a ja nisam završio sve što sam zamislio, a mnogo započeo. Sad nadam se da će biti još toplih (ili barem pristojnih) dana, da stignem pre ozbiljne zime. Da razjasnim, uhvatio sam se u koštac sa farbanjem prozora, eto da sredim to, greota je da propadne… Valjda ću stići.  :) A koliko pre par dana smo sedeli u majici kratkih rukava i roštiljali u bašti…

Eto, mali raport od mene, a već ćemo se navići na novonastalu situaciju. To ti je prokleto u čoveku, kad je toplo kukamo za osveženjem, a kad ono stigne, žalimo za suncem. Nikako ugoditi.  :D

Čuvaj mi se, piši kad stigneš, pa se čujemo!
M.

miodragstamenic

c     cao   babyblue   vrlo   si   simpaticna   osoba  rado   bi  te  upoznao   interesovanja   su  nam  ista  mada  sam   ja   stariji   i   svetski   putnik    upravo   se  spremam   na  jos  jedan  u    soci   rusija  mogla  bi   samnom 

babyblue

Znaci ti nisi neko ko je u potpunosti lojalan svojoj firmi, vec slusas konkuretsku firmu!? :) Salim se! Ja sam od osoba koja nema omiljenu radio stanicu, vec prosto vrtim u krug dok ne nadjem nesto sto mi prija, i zbog toga znam da svoju okolinu bas izludjujem! :) Ne mogu da verujem kada kazes da imas ploce kako mi to cool deluje i to je valjda ono sto me jos uvek povezuje sa proslim vekom! :) Samo kad se setim ono pucketanje na gramofonu kada pustis plocu... To su valjda stvari koje ovi novi klinci nikada nece moci da znaju.

Ti si se bas dao na radove. Ne znam samo kako ti je palo na pamet da sada farbas prozore? Ja sam mislila da se to ranije farba, ili pak gresim? Ali da je naisao hladni talas-jeste! mada se nadam da ce biti jos suncanih intervala...

Sta inace ima kod tebe? Kako si mi ti?

Evo ti jedan veliki pozdrav iz Kosovske Mitrovice! :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price