collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor crveno vino - Bačka Palanka (1961)

nsplayboy

Cao, fenomenalna ti je tema o  vinu. Posto sam iz NS, a Srem je preko puta naravno da znam gde ima vina, i to kakvog? Ako si za javni se kratkim redkom pa da uspostavimo kontakt i druzenje. 

crveno vino

A ti si takodje neko ko voli da konzumira vino?

nsplayboy

O, lepo videti koji redak od tebe. Jeste volim konzumirati vino lagano i od dole. Da li si za koju degustaciju?

lepotice...jedva cekam da se sretnemo i upoznamo....ljubim te

ZELIM TE LJUBITI OD GLAVE DO PETE...

nebojsa.65


crveno vino

nsplayboy pa ne znam gde se prave degustacije,ali da su bas fina vina u pitanju....


nsplayboy

Cao lepojko, degustacije znam ja gde se prave, nije frka, samo reci da li zelis da te vodim i idemo :-* Ima za svaciji ukus ponesto. A sta najvise volis?

Ako pozelis da se opustis nemoj mene da propustis
zimi grejem leti hladim ja cu svasta da ti radim!
Ako zelis pravi spoj kazi mi gde da dojem u koji lokal na crno vino i rum Cmoooka

David1991

Cao lepo izgledas ;)

jocamkd

Cao vidim da si ljubitelj vina i to crvenog vina, a pritom si mnogo lepa i mogu da zamislim kako bi bilo dobro degustirati vino stobom, a kasnije mozda probati i sve cari koje nude nasa tela...
Ponudio bi ti lepu kolekcijju vina stara od 15 god pa na ovamo.
Obozavam lepe devojke/gospodje i lepo i kvalitetno vino, pa kad bi to spojili bilo bi nesto savrseno. Pisi ako si zainteresovana

Joleee

Da li si za upoznavanje sa jednim mladjim deckom takodje iz Backe palanke?  :)

petarpera55

Mogu ti poslužiti crveno vino gde god poželiš

fizioterapeut

svako moze da sazna starost vina, ali kvalitet samo pravi strucnjaci, al za to su potrebna cula....ne bih se hvalio, ali somelijerstvo mi je drugi hobi ;)

crveno vino

fizioterapeut
interesantno :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price