collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Cica Ubica - Aranđelovac (1982)

Cica Ubica

Korisničko ime: Cica Ubica
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Heteroseksualno
Grad: Aranđelovac
Godište: 1982
O sebi: luda u svakom pogledu!
mozda sam ovde bas zbog tebe koji citas moj oglas... ko zna OCEKUJEM NE OCEKIVANO
Zvati u periodu: od 12 do 22

Cica Ubica

Moj dozivljaj letos
« Odgovor #1 »
Gde ćemo na more? – upitala me je Jelena moja najbolja drugarica.  Nismo imale pojma gde ćemo ove godine ići, mada trebalo je da krene celo naše društvo tako da nismo odlučivale samo nas dve. U svakom slučaju nije bilo baš jako bitno gde se ide, samo neka se ide.
Posle nekoliko dana dogovaranja, uspeli smo da se dogovorimo da idemo u Tursku. Meni je bilo super, pošto nisam nikad bila.
Ivana samo ove godine bez glupiranja – rekla mi je Jelena polu ozbiljno. Znala sam na šta je mislila, pošto mene nikad nije zaobišla neka luda avantura, gde god da smo išle zajedno. Ne brini, valjda nisam baksuz i ove godine, a i ide celo društvo – rekla sam joj. Da, da, ne sumnjam ja kad si ti u pitanju – rekla mi je kroz smeh. Obe smo počele da se smejemo, i nastavile sa planovima za more.
Nekoliko dana pre polaska počele smo sa pripremama i pakovanjem. Strašno koliko strvari za nas dve za deset dana na moru. Ali uspele smo sve da sredimo… I konačno polazak…
Put je bio dug, ali društvo savršeno pa je sve brzo prošlo. Stigli smo konačno u naše letovalište. Odmah smo primetili da ima jako puno naši ljudi u hotelu i da će da bude super. Mesto je bilo prelepo, sa pogledom na more, ma kao u snu.
Nismo se ni raspakovali,  ušli smo samo da vidimo sobe, pokupili šta nam treba za plažu i odmah otišli. Gužva, more, društvo…. Jelena i ja smo se odmah upoznale sa nekoliko mladića koji su govorili naš jezik, zato smo im odmah i prišle. Mada bili su prilično zgodni.
Sa jednim koji mi je zapao za oko odmah sam se dogovorila za izlazak to isto veče, što Jelenu uopšte nije iznenadilo. Kasno popodne vratila sam se u sobu da se spremim za večernji izlazak. Jelena i ostatak društva imali su neke druge planove.
Kako smo se i dogovorili, Milan me je sačekao ispred hotela u dogovoreno vreme. Izgledao je strava, božanstveno. Već mi je bilo jasno da je to nova letnja avantura na vidiku. Otišli smo da šetamo plažom, razgovarali smo, upoznavali se. Bavio se sportom, zato je i izgledao tako predivno, imao je savršeno izvajano telo.
Vreme je jako brzo prolazilo. Hoćemo negde na piće – upitao me je.  Ne znam, svejedno, dobro je i ovako – odgovorila sam i sela na pesak. Seo je pored mene i stavio mi ruku oko struka.
Jako si zanimljiva osoba, a I lepa – rekao mi je. Hvala- odgovorila sam i pogledala ga. Gledala sam ga, bio je zaista prelep. U jednom momentu mi se približio toliko da sam mogla da osetim njegov dah na mojim usnama. Uhvatio me je za ramena i približio k sebi. Počeo je da me ljubi, strašno me je palio, želela sam ga. Osetio je to. Počeo je da me skida, majica mi je već bila na pola. Spustio me je na vreli pesak, osetila sam njegovu ruku ispod moje suknje, predala sam se skroz. U jednom momentu je počeo da se spušta sve niže, ljubio mi je sise, mazio bradavice, užasno me je palio. Uzela sam ga rukom za kosu i gurnula mu glavu do moje ribice, želela sam da me zadovolji. Nisam morala da se trudim puno, zario je svoj jezik i počeo da me zadovljava. Oteo mi se vrisak ali nisam marila za to, bili smo sami udaljeni od ostatka sveta, prepustila sam se i uživala maksimalno. 
Otkopcala sam mu pantalone, i rekla da legne na leđa. Želela sam da mu ga popušim, da ga osetim  u svojim ustima. Bože koliki mu je bio. Bio je napaljen do kraja. Želim da ti ga uguram u ribicu, odmah - jedva je progovorio od uzbudjenja. Legla sam a on je bukvalno skočio i zario ga duboko u mene.  Oboma se oteo vrisak… nismo  više mogli da se kontrolišemo…
Ova avantura je nastavljena narednih dana na moru… Zadovoljavao je sve moje maštarije, bio je jednostavno savršen…

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price