collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor opasnica - Ada (1982)

petarpera55

Odg: opasnica - Ada (1982)
« Odgovor #90 »
Neka druga opcija kontakt mail, mob isl.

Odg: opasnica - Ada (1982)
« Odgovor #91 »
cao opasnica!nešto što ti možda nisam rekao:sigurno da ne zelis da ljudi znaju da si na sajtu.ako se (nadam se)jednom budemo sreli znaj da od mene to niko ziv nece saznati(ni da me muče!)sad sam najozbiljniji!!a ako se ne sretnemo i onda ja o ovom ne pričam.sa intimom i osećanjima ljudi ja se ne igram!!!piši mi nešto,a ja te zovem za vikend(najverovatnije u nedelju;ako ti odgovara)veliki pozdrav i puno poljubca-momak-ada(68)    :-* :-* :-*

Odg: opasnica - Ada (1982)
« Odgovor #92 »
cao opasnica! za početak 2013  :-* :-* :-*

Ovdesam52

Odg: opasnica - Ada (1982)
« Odgovor #93 »
dobra ti je mackica ko u filmovima,prava je zato joj treba pravi hmmm...

Odg: opasnica - Ada (1982)
« Odgovor #94 »
cao opasnica!evo opet ti pišem(nadam se da nisam previše dosadan).jesi me se setila za novu godinu?ja za tebe jesam!...još uvek imam taj osećaj da ćemo se sresti(i onaj drugi što sam ti rekao)šta misliš o tome?piši mi-naravno ako hoćeš,zvaću te iduće nedelje.veliki pozdrav i puno poljubca :-* :-* :-* :-* :-* :-*!!!!!....p.s. stalno si mi u glavi i izgleda i u srcu.....

Odg: opasnica - Ada (1982)
« Odgovor #95 »
cao opasnica!ne pises mi(ili ne prolazi poruka),no nije tako vazno. :-*rekla si da ces za 2-3 nedelje da mi izadjes u susret,tj.da se nadjemo(ako sam dobro zapamtio) :-* :-*ono sto ja osecam prema tebi to sam rekao(nadam se da mi verujes) :-* :-* :-*sad ja cekam na tebe.........i nije 99%da bi mogao da te volim,nego100%!!!!! :-* :-* :-* :-*veliki pozdrav i puno poljubca ti salje momak-ada(68) :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*p.s.-ipak mi napisi nesto ako zelis.jos jednom-cekam na tebe!!!!

Odg: opasnica - Ada (1982)
« Odgovor #96 »
cao opasnisa!ne pises mi ništa :(.evo ja ti pišem ipak.sad nisam u mogućnosti da te zovem(što ne znači da sam odustao od tebe :-*)dobio sam e-mail 25.jan.,samo ta poruka nije na tvom zidu na sajtu,da li si ti to poslala?ovo sad ne shvatam.da li si se odlučila za ono što si obećala? :-* :-*čekam da mi odgovoriš :-* :-* :-*ranije sam ti već rekao skoro sve(da ti ne ponavljam)i ja sam ti skroz iskren.!puno poljubca(opet)ti šaljem :-* :-* :-*p.s bliži se i dan zaljubljenih :-* :-* :-*

opasnica

Odg: opasnica - Ada (1982)
« Odgovor #97 »
momak-ada(68)
ovo slika za mene? :)

Odg: opasnica - Ada (1982)
« Odgovor #98 »
cao opasnica!jeste,ova slika je za tebe!!!ovo sam ti poslao za VALENTIN DAY  :-* :-*(znas i zašto)možda se baš na ovaj dan odlučiš za mene :-*šta misliš o tome?ne znam da li možeš da otvoriš sliku(kod mene stoji da još čeka odobrenje)i tamo ima jedna poruka za tebe!!šaljem ti(opet)puno poljubca-momak-ada(68)  p.s-razmišljam čak da ti pošaljem sliku o meni!!!šta kažeš na to? :-* :-* :-*

opasnica

Odg: opasnica - Ada (1982)
« Odgovor #99 »
momak-ada(68)
moze :)

mikini

Odg: opasnica - Ada (1982)
« Odgovor #100 »
Kako ti je lepa pickica i dupence! Da se malo dopisujemo za pocetak? Veliki kiss za pozadinu!!!

Odg: opasnica - Ada (1982)
« Odgovor #101 »
cao opasnica!evo šaljem ti dve slike o meni(ne znam da li će odobriti slike zajedno sa porukom).evo to sam ja,mada ti se nisam skroz razotkrio,kao što ni ti nisi :) :-*mogu ti još poslati slika(ako želiš još "slobodije" :-* nešto bi te zamolio:jednom sam ti rekao da te ne vidim napred,tj.grudi.jel možeš da mi pošalješ jednu takvu sliku?? :-* :-*jel može? :-* :-*(i naravno čekam idalje da se odlućiš za mene) pozdravljam te :-* :-* :-*-momak-ada(68)

sexboy1990

Odg: opasnica - Ada (1982)
« Odgovor #102 »
cao opasnice,fine rupe :-)
da li ti se svidja moja alatka?

Odg: opasnica - Ada (1982)
« Odgovor #103 »
cao opasnica! izgleda da mi nećeš poslati sliku,mada sam ja misli da hoćeš pošto već imaš sliku i ovo su sex oglasi(možda se predomisliš??)ja ti šaljem jednu za 8.mart uz puno :-* :-* :-* :-* p.s:da nisam preterao sa ovim slikama,šta kažeš?? 

opasnica

Odg: opasnica - Ada (1982)
« Odgovor #104 »
momak-ada(68)
hvala za cvece

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price