collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Maja970 - Kikinda (1970)

Maja970

Korisničko ime: Maja970
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Heteroseksualno
Grad: Kikinda
Godište: 1970
O sebi: Upravo sam napunila 40 i razmislila o svom zivotu. Vreme mi je da se uozbiljim, zar ne?

Zvati u periodu: od 16 do 24

Majo jel ti zelis da nadjes decka? da zivis sa njim? ja bih hteo da se upoznam sa tobom i da probamo nesto vise!? nadam se da ti ne smetaju godine?

Maja970

bitan je muskarac i nas odnos

pa jel bih mogli imati neki odnos ja i ti ??

Maja970

a kako to da ti odgovorim tek tako

pa eto kazes i onda se vidimo negde u gradu i uradimo nesto pametno! ako ima neko lepo mesto za kuliranje i sex! ??

Caos... :)

Maja970

ciaos

ozzie

extra si kako ja volim malo starije zene od mene ali si daleko. da li uopste postoji mogucnost na ovom sajtu da se cujemo direktno? pozzz.

Maja970

naravno da postoji vidis da pise nazovi me... bas sam napaljena volela bi da me nazoves ali odmah...

ciculesku

Odg: Maja970 - Kikinda (1970)
« Odgovor #10 »
cao.stvarno si slatka bez obzira sto si napunila 4 decenije. mozda je i car cele price u tome,kao za vino,sto duze stoji to se kasnije uz vece uzivanje konzumira.mozda se ucinim zanimljivim pa ostvarimo neki normalan kontakt.velik pozdrav od mene   @---)---

Maja970

Odg: Maja970 - Kikinda (1970)
« Odgovor #11 »
pozdrav ajde da se upoznamo

ciculesku

Odg: Maja970 - Kikinda (1970)
« Odgovor #12 »
bas mi je drago. :) dali prvo ja da te ''bombardujem'' pitanjima,ili da prepustim tebi prvo,posto si ipak neznijeg pola. mozda volis da je neko pazljiv prema tebi,ili gresim..... to ces se sama izjasniti. :) cime se bavis,i otkud tebe na sajtu? jel si ovde zbog zezancije,ili mozda se nekom usreci pa ti preotme srce? :) sta ocekujes od ovakovog nacina upoznavanja?

Odg: Maja970 - Kikinda (1970)
« Odgovor #13 »
majo... ja sam svaki dan u gradu imam neka posla pa mozemo da se upoznamo ako zelis?

batakis

Odg: Maja970 - Kikinda (1970)
« Odgovor #14 »
majo da li si za druzenje sa jednim zrenjanincem pozdrav cmok

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price