collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Trnova Ruzica - Beograd (1978)

kolubarac76

I kako se zoves? Ili i to moram da ti izvlacim klestima? Ja sam se tebi predstavio cini mi se :D

Trnova Ruzica

Ruzica, 33 god :)

Bgd Milan

Da li bi se upoznala sa mnom i skinula mi nevinost molim te? Ako zelis slike,neki kontakt,bilo sta dotle,samo me pitaj,dacu ti sve !

Trnova Ruzica

Ti si jos nevin?

Bgd Milan

Da :( Da li bi mi pomogla?

Trnova Ruzica

joj bas i ne bih da se smaram sa pocetnicima!

Bgd Milan

Pa koliko sam neizviljen,ne bi se smorila dajem ti garanciju !

RockMantic

Pozamasno sam mladji od tebe, ali imamo nesto zajednicko-verujemo u bajke.
Mada je i princ koji je probudio Trnovu Ruzicu, bio mladji od nje nekih 80 godina... :D
Ne svidja mi se ova stvarnost. Zato odlazim, dok se ne promeni, necu da se vratim...
Dopadaju mi se tvoje fotke.
Nasao bih nacin da udjem u zamak i probudim te iz sna.

Trnova Ruzica

Samo cu reci da si me ostavio bez daha. I od mene si dobio cistu 10 za originalnost! :) :-*

bila jednom jedna princeza i zvala se trnova ruzica ... po ceo dan je ...

Trnova Ruzica

je...? :)

pindra

jako si lepa kako ti re ribica dali je lepa sta volis od sex ja o sex volim obrijane ribice za lizanje pa klasican obican i tvrd sex ja sam iz knjazevca dolazim po neki put u beogradu imam rodjake ako hoces drugarski sex mozemo se videti ako imas skype face da se nadjemo ili napravi taj profil na skype da te nadjem cao

Trnova Ruzica

Onda si na pravom mestu jer je moja ribica bas takva... :) A sto se tice tredoga sexa... a ko ga ne voli? :)

Ćao, jesi za dopisivanje/upoznavanje?

pindra

ja volim sex uf jako znas kako sex pola sata pa pauza pa opet sex kako se dolovorimo pa pauza pa tako mogu i celu noc ako ti volis da probamo onda moze kako da te nadjem na face skype da se uzivo zezamo  ako si za sex javi mi dolazim u bg da probamo 24 casa caooo

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price