collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor cat - Vrbas (1972)

cat

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #15 »
igi, nisam odustala, ali nekako mi je sve to imagonarno obzirom da si stvarno daleko. ajde kad budes dolazio javi se pa cemo da se iskombinujemo! ok?

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #16 »
 :-*Vazi duso. Lutkice a dali postoji neka mogucnost tvog dolaska za Bec? :-* :-* :-*

pista

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #17 »
cao ja cekao  da mi se javis jesi li da se nademo uzivo?

cat

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #18 »
ja sam raspolozena za druzenje, a ti? :)

pista

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #19 »
cao dali si raspolozena da se vidimo u nedelju?u VRBAS?

cat

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #20 »
jao pa ne mogu ja to tako na slepo, ajde da se upoznamo ovako pa da se oragnizujemo za sledecu

pista

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #21 »
ok ti mi reci kada da se vidimo.cmokkkkkk

cat

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #22 »
cim se malo bolje upoznamo :)

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #23 »
Nemas sliku u profilu ...i ne znam zasto ali uvek zapnem kod tvon nika:).CAT,macka:);).Ja sam da se malo upoznamo preko sajta pa sta nam posle vreme donese ...Zanima me samo (ali iskreno) jesi li ti ozbiljna da se sa nekim vidis ...ili ti je ovo mala razbibriga:)?

cat

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #24 »
Naravno da jesam. Da sam htela da chatujem, onda bi isla na neki drugi sajt... :)

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #25 »
Dakle ozbiljna si u nameri da nekoga jos ozbiljnije zarobis:) i fizicki iskoristis:).Jao,jao u sta se ja upicem:) ...a znam da sam naivan i da ces me izvarati i oduzeti nevinost;).Aj dobro,sta je tu je,ja bezati necu pa makar me iskoristila:).Inace zazirem od devojcica:),pa jos od starijih da ti i ne pisem ...:):):)).Sta,sta se odmah svadjas:) a,a,a:)?Treba sad jos i da se posvadjamo odmah na startu?!Posle da se mirimo:) :-* :-* :P,to nam treba:)?

cat

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #26 »
Kod mene ti je onaj princip 'zavadi pa vladaj"! :D Ako ti to odgovara... tu sam! :D

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #27 »
E a kod mene ti je onaj drugi princip ;).Zavali pa vladaj :):):)).Sto bi rekao Djole princip je isti,sve su ostalo nijanse;).Dakle ti bi dva oka zavadila,dva jajeta posvadjala :D ako treba?Jao,jao vidim ja da ce sa tobom biti jos i nevolje :).A lepo mi je mama:) uvek govorima,;CUVAJ SE NEVOLJE SINE!Avaj,dzabe je budali govoriti:).Dakle rukavica je bacena pravo u lice :).Ja nisam od onih koji beze od okrsaja:) pa makar i izgubio,na podu se ispod protivnika nasao :);).NE!Stradati ako treba :) ali cu bar jednom u samoodbrani metak opaliti :) pa gde pogodim zmureci:):):):)).Aha:).Pazi,ja sam malo zrikav  :):),ko zna gde cu pogoditi 8).A sada ako imas hrabrosti :) nastavi prkositi;).

cat

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #28 »
Nisam ja krica sto su ta dva jajceta ratoborni oko jedene mackice... :D I ja cesto kazem da je vazno ucestvovati, a kasnije cu razmisljati o eventualnim posledicam... :) Inace vodi racuna da ja cesto nosim pancir, tako da metak ne moze da me okrzne :D

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #29 »
Pancir za mene znaci da samo treba jace punjenje :).A ako te metak i okrzne to nije nevolja,naravno ako te ne okrzne po ustima ;):).Posledice su ipak najopasnije,jer ako rana od metka bude velika :) trebace je posle vise puta polagano i sa paznjom ufircati ;),ja sam majstor za fircanje i sitan vez 8) :P ;D.Sram da te ubode :)!Ma nisi valda pomislila na kakve bezobrastine i,i,i ...ma ne mogu to ni napisati :P jer ce mi pozliti ::)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price