collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor cat - Vrbas (1972)

cat

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #30 »
A sto mislis da je nevolja ako te okrzne po usnama? :) A ti to znas ili volis sitni vez? :) Naravno da nisam pomislila nista bezobrazno, vec samo si opisivao sta sve znas i umes! :D :P

cat

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #31 »
Sto si ti neki ratoborni momak... :) Mislim da posla uvek ima, nebitno da li je kriza ili ne! :D A sto samo par buoda? :( A zvezdicama hoce da kazes da si verovatno neka romanticna dusa? :D To mi trenutno jedino pada na pamet :) Prepisala ali i dalje ne kontam zasto! :)

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #32 »
Eeeee sta sam hteo sa zvezdicama :)?Jos nismo ni poceli borbu a ti vec vidis zvezdice  ;D ;D ;D ;).Znaci imas utisak da sam ratoboran :)?Ako,ako najvaznije je protivnika prvo dobro uplasiti :) pa je posle lako;).Sto se tice zvezdica pametno je sto si ih prepisala,nadam se ra si tacno prepisala :).Ako te ne mrzi procitaj zadnjis desetak poruka koje sam napisao neumornoj ceci iz Sombora ...mozda ces ti odgonetnuti o cemu pisem ;)

cat

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #33 »
Pa koliko je to vidim da ti to svrljas po sajtu? :( A ja sam mislila da se ti kuckas samo samnom? :( :(

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #34 »
Ajoooj ne budi takva :(.Naravno da se dopisujem i sa drugima jer nisam prvo tebei pisao.Prvo sam pisao onima koje su iz Sombora.Ok,ako se ljutis ja te necu vise smarati ...

cat

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #35 »
A ti to prvo trazis neku iz tvog sora? :) Naravno da se salim. Ko sam ja da ti odredjujem sa kim ces se dopisivat? :)

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #36 »
Naravno da prvo gledam one koje su blize ;).A ti vidim nisi pogledala sta sam tamo pisao,da jesi verovatno bi se ves dopisivali.Ili mozda jesi :),ali nemas hrabrosti da se javis  ;D ;D ;D.Ej bio sam ti danas u Vrbasu po neke delove za motor :).Pa lepo mesto je Vrbas :).Ranije sam samo prolazio ili vozom ili kolima projurim,danas sam se malo provozao :),reko mozda cu te videti ::).Eh ...sta bi da sam te video :) ...Pa kakvo je to pitanje :)?Namazao bi se super lepkom i skocio na tebe :)!Jedino hiruski bi me odlstranili sa tebe :).Tebe bi posle odmah na reanimaciju 8),ako bi uspeli :);).Hahahaha zato ti nisi citala nista o skracenicama a,a :).

cat

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #37 »
Stvarno si bio u Vrbasu? :) I nisi se javio? :( Nisam znala da vozis motor, pa to je lepo... Hoces i mene jedan krug provozati :) A sto se tice reanimacije-otkud znas da tebi nece biti potrebna :D :P

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #38 »
Jesam,bio sam.Naravno da nisi znala  jer sam je night rider :).Ma vozim,ali ga sada sredjujem pa da ga prodam jer imam plan na prolece (ako bog da) kupiti drugi.Jooooj ne pitaj me koliko me vec kosta to malo uzivanja ...:(.Ej a sta ti to meni nesto ... ono kao a :)?Kao ti mene plasis reanimacijom:)?Aaaaa pa da ...opasna si kao kad leptir mahne krilima  :D.Meni reanimacija :):):)?Pa znas ti da sam ja Don Djole Vicence Grande Mafijoza De La Kozanostra za tebe :)?Prosto sam rodjen kao pobednik :).Nije to nista mojom voljom ili zaslugom ;).Ali eto tebi cu pustiti :) jer si mi simpaticna ;):).Stvarno bih voleo da mi se opise :(,pa ne zanm nista :(.A svidjas mi se na pricu :).

cat

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #39 »
Pa je li vec duze vozis motore ili nesto od skoro? :) Pa zar nije kod nas u Srbiji "normalno" da sve sto volis places papreno? :( U covece pa ti si jaka faca kada ti je takvo ime. :) Pretpostavljam da makar koristis neku skracenicu kad se potpisujes! :) A znaci svidjam ti se? :D

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #40 »
Vozim ih vec 11 godina :).Pravo da ti kazem to je moja strast :).Kad ujutro ustanem ,odem do garaze i kresnem masinu :) to je bolje od skoka padobranom ;).Volim taj osecaj snage,zvuk,volim cackati i popravljati ...VOOOOOOLIIIIIM :)!Ma neeeee,ne svidjas mi se :)!Pisem ti jer volim dosadne ribe  :D.Ehhhh jos kad bi znao priblizno kako izgledas :) ...Napalio bi se  ;).

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #41 »
Sta se desilo?

redakslucaj

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #42 »
Cao macko!Vidim da si se dopisivala sa nekim dosta dugo pa si nestala iznenada i bez pozdrava.Sta se desilo?Nadam se da nisi od onih koje samo pricaju a nemaju hrabrosti za konkretnu akciju :).

pista

Odg: cat - Vrbas (1972)
« Odgovor #43 »
cao evo me opet,stvarno bi zelio da se cujemo da e upoznam stobom,akoje moguce pozdrav

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price