collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor gorak zivot - Loznica (1973)

gorak zivot

ali ja bas nista nisam skapirala. :(

Devojcice nadamse dcemo naci neki nacin da stupimo u kontakt.Napisi mi u koje vreme i kada mogu da nazovem i jacu nazvati preko sajta.Cinice mi zadovoljstvo upoznati se stobom i mozda i ostvariti zelju,to jest osvojiti tvoje srce i ispuniti svoju zelju.Dopadasmise i rado bi stobom proveo ostatak zivota.Topli pozdravi iz Beca Ivica :-*

gorak zivot

Jao Boze sta mi se juce desilo, ni sama jos ne mogu da verujem u to. Sa muzem sam vec 10 godina u braku i nas seksualni zivot je postao monoton, na kraju krajeva zato i jesam ovde. On dodje sa posla posle ponoci, ja uglavnom vec spavam. On me probudi, legne na mene i odradi svoj deo i sve je kao super. Pokusavali smo i vise puta razgovarati o tome, ali on govori kako je umoran, kako nema snage bla bla bla… Svakim danom sam sve vise zelela da ga prevarim, ustvari da i ja osetim vec jednom kakav je osecaj kada svrsis od dobrog sexa. Nisam zelela ga povredim jer smo vec toliko dugo u braku, ali i ja sam zena od krvi i mesa. Kontam da me vara jer je cesto na poslovnim putovanjima i sumnjam da on boravi sam. I ne bih se ni ljutila da me on prevari, jer i ja sama cesto svoju mackicu obradjujem, mastajuci kako me razvaljuju napaljeni mladi momci. Juce ujutru kad sam isla iz prodavnice, sretnem druga iz srednje skole. I sad kako to vec ide klasika prici nikad kraja i na kraju pozove on mene da dodjem do njega na kaficu. Bio je stvarno ok drug i sa njim sam o svemu i svacemu mogla uvek razgovarati, ali nekako posle srednje skole su nam se putevi razisli. I krenula lagano prica i ja se njemu poverim kako mi nedostaje dobra jebacina. I odjednom mi se priblizio i rekao da me on potajno prizeljkuje od kako se poznajemo i uvek je tu za mene i da mi ucini svaku uslugu pa i tu da me jel zadovolji. U prvom trenutku nisam znala sta da kazem. Da li da pristanem na njegovu ponudu ili da samo izadjem iz njegovog stana u besu. Ali nista mi nije vise padalo na pamet. Prosto sam dozivela prekid filma. Sama pomisao da me neko drugi nakon deset godina braka zadovoljava me je ekstra napalila. Glupo je bilo sto sam obukla mini haljinicu. Vec sam osetila njegovu ruku na svojim grudima. Zatvorila sam oci. Osecaj je bio sjajan. Mazio ih je i stiskao, a zatim me je poceo ljubiti. Postala sam potpuno napaljena i bila sam spremna dati mu mackicu po svaku cenu u tom trenutku. Ubrzo sam ostala bez bretelica, a zatim bez grudnjaka. I on se napalio.Alapljivo mi je skinuo suknjicu i ostala sam u belim cipkastim gacicama, vlazna i gola. Legao na kauc, a ja sam mu odkopcala slic i izvadila na moje iznenadjenje, poprilicno dobar komad. Jedva sam docekala da ga stavim usta. Lizala sam ga i gledala mu u oci. Pusila sam ga krajnje profesionalno, zagrcivala se i pokusavala da ga celog progutam. Brzo sam skinula gacice i primakla sam svoju mackicu do njegove kite. Drzala sam ga u ruci ukrutog lagano ga sebi stavila u mackicu. Veoma sam ga dobro primila. Pocela sam da ga jasem i da se nabijam. On me je lezeci uhvatio za kukove i poceo me nabijati. Tu sam i pocela svrsavati. Kakav lep osecaj… nakon toliko godina bez orgazma, moj prijatelj iz skole me je zadovoljio. Posle sam ja legla. On je kleknuo i kolenima uhvatio moju glavu. Gledala sam mu u oci, a zatim u kitu. Brzo ga je drkao i odjednom je poceo da mi svrsava po sisama. Drzala sam sirom otvorena usta i pokusala nesto i da uhvatim. Kasnije sam to otišla sve da isperem, posto se nisam navikla da gutam. On je to razumeo. Kasnije nismo puno progovarali. Mene je nekako bilo stid, ipak mi je to bio dugogodisnji drug, ali ovo iskustvo mislim da nikada necu zaboraviti. Naravno, ovo niko nece ni saznati, a ja sam otisla zadovoljna i umorna kuci od silne jebacine… Mada koliko god da sam i dalje u soku, nekako mi se osladilo. Mozda i ponovim ako ne sa njim onda sa nekim koga upoznam i vidim da je dobar frajer.

marinko017

caooo lepotice sta ima

marinko017

caooo lepotice kako si

gradimir

divna ti je prica, drago mi je da si uspela da zadovoljis mackicu, ali zao mi je sto to nisam bio ja jer si stvalno jako divna i pozeljna imas divne okice,

gorak zivot

a mozda ces ti biti neki sledeci... :)

gradimir

BILO BI MI DRAGO, EVO VEC JE SPREMAN,

gradimir

ZDRAVO MEDENA, KAKO SI LEPA I POZELJNA,

marinko017

jel mogu ja da d odjem kod tebe u obzir

gorak zivot

a sto ne bih mogao? :)

gradimir

ja bih dosao do tebe, da ti ga stavim slatko i zasladim malo zivot

marinko017

jel mogu da te nazeovem preko centrale da mi das tvoj privatan br ovde ide sporo dopisivanje ili mail da mi das

gorak zivot

hajde da se jos malo upoznamo :)

marinko017

hajde????? vidim da volis sex jel bi htela sex sa mladjim i odakle si ???

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price