collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor dr.duda - Kragujevac (1983)

dr.duda

jao koliko vas to bi htelo mene, hvala na komplimentima, hocu da se cujem sa nekima od vas

"za dobrim konjem prasina se dize"

doktorka izbor je Vas

Padrino1710

Caooo..sta imaa..sta se radii...super super izgledas :D

dr.duda

hvala

Micun

cao Dudo,sta ima?

dr.duda

evo dosadjujem se i spremam se za spavanje

rale1444

kako doci do tebe??

dr.duda

potrudi se

Pomagaj Doco imam jedan kvaran zub, nista me ne boli, moze li od kvarnog zuba biti kvarna masta? Popravi mi zub, ili barem mastu, evo imam meko srce, nama muskarcima to ne ide, eto to cu ti dati .... al da vratis ;)

dr.duda

lepo si to smislio

E doco doco, velike su to muke a ti se salis samnom, nije eticki da mi ne  pomognes u nevolji a znam da mozes i hoces :) Samo pazi cuo sam da je bolest prelazna :)

Ja bi doco voleo tvoj osmeh 'mesto anestezije. Veoma umirujuce deluje na mene. U trenutku mi se cini da vidim one pticice iz diznijevih crtaca, a kao u spanskim serijama, voleo bih znati sta ce biti dalje. Eto kazem ti doco, zubi su za sve krivi, ne osudjuj me, pomagaj :)

dr.duda

lepo si smislio taj text

Pa kad imam tako lepu inspiraciju uopste mi ne prestavlja problem. U svakoj lazi stoji pola istine. A kad nemoras lagati prica se pravi sama :) Ti bas zracis nekom pozitivnom energijom to me privlaci i zato bih zeleo da te bolje upoznam i saznam nesto vise o tebi, zelim tu malu sansu taj mali tracak nade :) Uz samo malo poverenja, i u nekom tihom i prijatnom ambijentu dosta bi smo saznali jedno o drugom. :*

dr.duda

haha stvarno pocinjes da mi se svidjas

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price