collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor dobra devojka - Subotica (1980)

da popijemo kafu i da se malo bolj eupoznamo :)

Djole75su

Mnogo bi se družio sa tobom ako si da se čujemo i upoznamo.Prelepo izgledaš!!!

dobra devojka

piksi pa to ne bi bilo lose :)

Djole75su mozemo se cuti,a za ostalo cemo videti kad se cujemo

Djole75su

Nisam baš ekspert za ovaj sajt,ali kapiram da bi mi admin zeznuo bilo koji kontakt podatak koji ti napišem.Ipak ću gledati da se čujemo što pre!!!

Djole75su

Mnogo bi bilo dobro kad bi otišli na kolače i piće!!!

Djole75su

Izbaci me na 10min. >:(

Djole75su

Aman pa koliko se dugo čeka da poruke budu prekontrolisane i poslate dotičnoj osobi!!!Krajnje neozbiljno od strane administratora sa obzirom da vama od tih stvari zavise i primanja.Naravno da vam neide u prilog da su korisnici nezadovoljni.Osim toga za sada ja bih imao samo pohvalu za kvalitet sajta,ali mi poprilično krivo da sam pisao osobi jučer na noć,a poruke još stoje neproverene!

Djole75su

Tišina...

Lanselot

Voelo bih te upoznati lepa neznanko. Da se druzimo. Pisi mi na mail...

Wanted!!!

Cao , interesuje me koliko si nevaljala?  :)

Wanted!!!

Cao evo opet ja , trazim jednu aktivnu osobu ovde pa me interesuje da li si mozda za upoznavanje. Cujemo se vidimo se pa ti odluci da li zelis mozda i nesto vise . I ja bih zeleo da budem malo "nevaljao: sa tobom  :)
Pozzz

dobra devojka

Wanted!!!
Otpustila sam kopcanje i zavukla ruku medju bujne sise. Tresle su se kao cvrsti puding; mramorno bela koza na mramorno crnoj pozadini djelovala je prokleto eroticno.Izvukla sam sise iz korzetskih okova i legla na ledja, rasirila noge i zalupnula visokim potpeticama po mramornoj ploci. Vitke, duge noge, sapele su mi mrezaste halter carape, a preostalo kopcanje korzeta gotovo je popucalo od nadimanja mojih sisa. Dvije ogromne lopte lagano su se prelile preko grube tkanine i ljuljale se u ritmu mojih pokreta. Dlanove sam polozila na tamnocrvene kolobare i lagano ih mesila. Osetila sam kako bradavice postaju velike i tvrde, ispupcile su se i nabrekle, strseci prema nebu.

johnysins

lepo izgledas

Djole75su

Voleo bi kad bi mi dala znak da bi volela druziti se samnon.Kad bi mi se javila bilo bi mi mnogo drago.Pozdravljam.

dobra devojka

Djole75su:evo javljam se.

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price