collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor vodi me sa sobom - Banovci (1969)

vodi me sa sobom

Korisničko ime: vodi me sa sobom
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Heteroseksualno
Grad: Banovci
Godište: 1969
O sebi: Tako mlada, a vec razvedena. Nemam bas nekih preteranih uspeha sa muskarcima. Da li je problem do meni ili do tih muskaraca, to ne znam. Ali ako si voljan hajde da proverimo?
Zvati u periodu: od 9 do 20

revox

Ćao. Nije mi jasno da ti niko do sada nije ništa napisao. Kako to? Dobre su ti fotke. Nažalost nisam okačio svoje, a ne znam kako se to može naknadno uraditi, pitao sam „urednike”, ali još nema odgovora.

vodi me sa sobom

Hvala ti. Ja sam ovde relativno nova, ali sam sad bila u nekoj guzvi tako da uopste nisam ni dolazila da vidim postu. Ne znam kako se mogu naknadno staviti fotke, ali mislim da ih cak mozes slati kad saljes odgovor. :)

revox

E pa da, o tome nisam razmišljao. I ja sam nov ovde, mada ne znam koliko ću biti, jer moram priznati ima stvari koje mi malo smetaju. Jednostavno nikada nisam voleo neke prostote, a čini mi se da ih ovde ima i više nego što treba. Ajde, probaću da ti okačim neku svoju fotku, npr sa Save (malo sam veslao sa drugom pre desetak dana), jer ti sa Dunava si nekako čista konkurencija. Znam da svaki ciga svoga konja hvali, al nema veze. Lepe su obe reke, a u krajnjem slučaju, ovde se i spajaju u jedno. Ako budeš raspoložena, možemo se ovako kuckati, a ko zna, ako nam to bude odgovaralo, jednog dana i videti. Lep pozz tebi! :)

revox

Pažnja: ova poruka se neće prikazati dok je ne odobre urednici.

E sad to traje, i traje, i traje, i traje… Ima dva dana kako sam ti odgovorio, al sad je subota, pa će nedelja, a onda ponedeljak je radni dan, pa će valjda neko da radi i da odobri poruku. Sačekaću i to čudo, pa da vidim šta i kako. Nadam se da ćeš dobiti i ovu i onu prethodnu. Pozz!!!

revox

Evo ja opet, samo da potvrdim teoriju da je radni dan - radni dan. Znači: Ponedeljak-Petak, i to je to. Sad glupo će ti zvučati, al meni je ovo bez veze da čekam po tri-četiri dana da se prosledi poruka. Ako se sutra (ponedeljak) ništa ned desi, zvaću te, pa valjda da nađemo neki normalniji vid komunikacije. Nisam navalentan, al mi ovo ne ide u glavu. Pozz!!!:)

revox

Ovo me već zabavlja. Ekspeditivnost im je čudo. Sad me zanima koliki je stvarno vremenski period potreban da bi poruka bila odobrena. Doduše tek je četiri dana prošlo, ma šta je to? Znam, uvek može gore! ;)

vodi me sa sobom

Vidim da si vrlo strpljim covek i to mi se svidja kao vrlina. Ali istp tako mi je drago sto si neko poput mene zaljubljenik u vodu! Sta inace radis u zivotu?

revox

Ma ništa spektakularno. Radim u radiju, slobodno vreme pokušavam da iskoristim za sebe, a čini mi se da ga jako malo ima, ili ja previše želim. Doduše i ja sam malo nedokazan, pa sve volim da uradim sam. Možda i zbog toga malo vremena preostaje. Volim da vozim bicikl, doduše ne kao ranije, sad više radi rekreacije, al priroda je priroda, pa makar i malim dozama.
Sad shvatama da počinjem nepovezano da pričam (pišem), tek sam ustao, sinoć sam radio večernji program, pa sam kasno legao.
Pozdravljam te i nadam sa da će ovo malo brže da ide.  :D

revox

Vidim da ni ona jučerašnja poruka nije još prošla. Eto kad vidim da si „online”, nakačim se, pa ćeš valjda to primetiti. Nisam zaboravio, al vidiš da ovo ide strašno sporo. Sad je sreda 6,15 ujutru, rekoh ajde da vidim… Otkud ti ovako rano?
Kad sam već ustao u zoru, taman da malo pospremim po kući, a onda idem na posao, danas mi je smena neka bez veze od 11-17, taman da ništa drugo i ne uradim.
Eto onako ti pišem.
Pozz :D

vodi me sa sobom

Meni je komp ostao upaljen, pa sam kao bila on line ali ustvari sam spavala! :( Koliko se meni cini ti za sve ostalo imas vremena sem za sebe? Vidim da imas pregrst obaveza, ali moras i sebi posvetiti paznje! :)

revox

Ćao.
Imam utisak da mene neko ovde sabotira. Što bi rekao Kalimero „Pa to je nepravda!”, moje poruke putuju ka tebi nekolio dana, a tvoje stignu čas posla.
Pa nije sve tako crno. stignem ja i vremena za sebe da nađem. ;)
A obaveze? E pa ako ih ja ne završim, neće se same od sebe… Kakva god da su vremena, ne možeš živeti i ponašati se kao skot. U ostalom navikne se čovek, a inače nisam naučio da lenstvujem (nikad nisam to radio), postane mi dosadno. Osećam ipak neko zadovoljstvo dok nešto stvaram. Jedino šta ne volim da radim, jeste da peglam. mislim, radim ja to dobro, al nisam ljubitelj. Naravno ne mogu sebi da dozvolim da idem izgužvan, a onda ti je sve jasno…
Nisi mi ništa napisala o sebi, ili ti je nezgodno ovako javno?
 :-*

revox

Uh, sad dođoh kući, a da me pitaš šta sam radio, e to ne znam. Jutros na poslu, posle kojekude, sve kao važno, a verovatno može i bez toga. Sad se verovatno pitaš, aman čoveće pa zar i subotom? Al zatp imam neki put preko nedelje slobodno. Zato neki put (kao i sada) počinje da se smrkava kad dođem.
Nego, ne pišem ti zbog svega toga, nego (mada ti reče da sam strpljiv) mi ovo rastezanja „urednika sajta” malo ide na živce. Pa zar ne možemo najobičnije stvari da pišemo normalnom brzinom. Izgleda da ovde jedino bezobrazluci i skarednosti prolaze brzo. Razmišljao sam da te pitam, šta misliš o tome, da te pozovem i razmenimo mail adrese, pa da možemo da pišemo bez ovakvih vremenskih distanci.
To samo ja tako razmišljam (možda je i glupo), al eto obično kažem ono što i mislim. Nadam se da se ne ljutiš, nemam zle namere, nego ovo…
Pozz,
Milan.

vodi me sa sobom

Prvo cu te ubiti jer kazes kako moje poruke przo prodju, a onda u nastavku kazes da bezobrazluci i skaradnosti brzo prodju. Nisam znala da su mi bas takve poruke... :(

A kao drugo da znas da se ne ljutim kad neko kaze ono sto misli! :)

revox

Hej, pa nisam mislio na tvoje odgovore  :'(.
Meni su baš OK, i zapravo se radujem svakom. Kao kad čekaš da ti stigne pismo izdaleka (da li to još uvek neko radi?), pa svaki dan zaviruješ u poštansko sanduče, a prosto si tužan kad vidiš da je prazno.
Izgleda da samo ja imam neki hendikep sa slanjem porukica. Sinoć sam baš dugo čekao, sve u nadi da će da prođe, toliko da sam se jutros uspavao. Greota je ne iskoristiti lep dan.
Ideš li na reku?
Izvini još jednom, molim te! U to ime ti šaljem jedan :-*, pa piši a jaću stalno da proveravam sanduče.
M :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price