collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Zaga - Kragujevac (1966)

Zaga

Odg: Zaga - Kragujevac (1966)
« Odgovor #15 »
Ma je li? :) A sto ne bi bilo obrnuto?

dorijangrej11

Odg: Zaga - Kragujevac (1966)
« Odgovor #16 »
Ja bih to uradio najradije na svetu, samo ne zivim sam...zato sam i diskretan, bez slike na ovom sajtu. Ali, ok...ako ti smeta moj predlog i ako ne odgovara, nije problem... Zao mi je ali sta da radim... Bas sam imao nameru da ti zacinim kaficu!  :)

Zaga

Odg: Zaga - Kragujevac (1966)
« Odgovor #17 »
A sto se onda ljutis? Otkud znas da ja mogu da to izvedem?

Odg: Zaga - Kragujevac (1966)
« Odgovor #18 »
 :)Cao Zaga,kako ide?

dorijangrej11

Odg: Zaga - Kragujevac (1966)
« Odgovor #19 »
Ma, kakvi...ne ljutim se. Samo sam se nadao da mozemo kod tebe... Onda nam ostaje da se snalazimo nekako...priroda, auto...sta mislis? Smatram da ako se nesto zeli, nema prepreka, zar ne?  :) Imas li ti predlog, voleo bih da te dodirujem...svasta bih...?  :) Hajde, reci...

Zaga

Odg: Zaga - Kragujevac (1966)
« Odgovor #20 »
Sascha A sta kako ide? :)

dorijangrej11 Naravno da je i to tacno, premda nekada postoje i prepreke koje se ne mogu tako lako mimoici, sto se nadam da se nece desiti u nasem slucaju... :)

dorijangrej11

Odg: Zaga - Kragujevac (1966)
« Odgovor #21 »
Prepreke kog tipa? Ja se samo nadam da si mastovita i spremna na razne normalne i zanimljive stvarcice...  :) Hoces li, mozda, da mi ispricas sta volis najvise...i...kada cemo se videti...?

Zaga

Odg: Zaga - Kragujevac (1966)
« Odgovor #22 »
Naravno da jesam i mastovita i spremna, ali da bih to mogla pokazati moram da imam pored sebe osobu koja je slicna meni! :)

dorijangrej11

Odg: Zaga - Kragujevac (1966)
« Odgovor #23 »
O tome ti i pricam sve vreme...takav sam i ja  :) Kada bi zelela da se nekako vidimo...? Da isprobamo jedno drugo...  :) Da osetim koliko si topla dole...?  ;)

Zaga

Odg: Zaga - Kragujevac (1966)
« Odgovor #24 »
Nisi me jos kroz dopisivanje uverio da si takav :)

dorijangrej11

Odg: Zaga - Kragujevac (1966)
« Odgovor #25 »
Ne znam u sta to zelis konkretno da se uveris, ali hajde da cujem sta bi te to uverilo...?  :)

Zaga

Odg: Zaga - Kragujevac (1966)
« Odgovor #26 »
Zelim da me uveris da si covek od akcije! :)

dorijangrej11

Odg: Zaga - Kragujevac (1966)
« Odgovor #27 »
Sve vreme ti govorim da jesam! Ali, suludo je to dokazivati porukama preko sajta, pogotovo sto putuju po 3-7 dana!!! Cekaj da uspostavimo kontakt, pa ces videti da sam od akcije, i te kako  ;)  :D Zelim da budem u tebi, Zago!!!!!

dorijangrej11

Odg: Zaga - Kragujevac (1966)
« Odgovor #28 »
Brzo si me zaboravila...  :( Ali, ako ikada budemo jedno uz drugo...necu zeleti da izadjem iz tebe!!!  :)

dorijangrej11

Odg: Zaga - Kragujevac (1966)
« Odgovor #29 »
Hej, Zago...stvarno si me potpuno zaboravila?  :(

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price