collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor pompeja - Aranđelovac (1981)

pompeja

pa nisam ja bas tako laka cura, kao sto ti to mislis... nevaljalce!

mare1111

nisam ni rekao da si laka.. sad to sto mi trpas reci u usta.. razmisli o ponudi...

pompeja

kakko nisi rekao... nismo ni jednu rec razmenili a ti bio odmah da me kresnes ili ne znam ti ja sta vec. mozda ce i to doci na red, ali polako... ja barem nigde ne zurim! ;)

mare1111

ti bre nigde ne zuris... ccc. procice ti mladost.. :) nisam te vidjao po aru...

pompeja

mladost je tek pocela. uostalom, ja se osecam tako da cu ceo zivot biti mlada! :) a to sto me nisi vidjao, mislim da je to vec tvoja greska sto nisi bolje gledao. Mozda sam bila bas tu negde u blizini... :)

mare1111

mozda si ne primetna.. trebala bi vise da se exponiras...

mare1111

aj na seks?

pompeja

bas me cudi da me ti nisi primetio, svi muskarci kojima se svidim me primete sa 500m kad dolazim.... znaci da ti se ipak nisam svidela tako kako govoris... :(

mare1111

ma to je sto posto... a to sto te drugi primecuju... vrv zato sto izlazis na neka mesta gde nemas konkurenciju...

pompeja

mare, nije lepo da tako govoris. ako nisam po tvom ukusu prosto je dovoljno da tako i kazes. ja kao malada osoba volim da zalazim na atraktivna mesta!

mad_rider

mmm...prvo bi dobro lizao..da se ovlazi, onako kako treba ,,pa posle bi te jebao muzicki, jer..dame imaju pravo na muzicku zelju..a ja bi te jebao po zelji...

mikimauss

kako si sexy duso

ANEDIN

cao macko sta se radi svidas mi se strahota olio bih sa tobom stravstven sex u sve jednoj pozi

guard

pompeja j bila fatalna za mnoge  :o :o ;D...a ti?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price