collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor dzordzija - Kragujevac (1961)

dzordzija

Korisničko ime: dzordzija
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Heteroseksualno
Grad: Kragujevac
Godište: 1961
O sebi: ....Nek ti budem razvejani san, ili cvet sto traje samo jedan dan.... Jer strast nece vecito da bdi, Ne bude je kletve ni vapaji svi.... Jer ljubav,cudljiva, nastavlja svoj put... Nudilo joj srce ili ne ..SVOJ SKUT...

Zvati u periodu: od 10 do 24

Nemanjakg

Lepo izgledas jesi li za upoznavanje i mozda seks neki neobavezan

dzordzija

videcemo jos...

Nemanjakg

Pa dobro kada ce mo videti sta mislis, mozemo da se cujemo telefonom ako hoces da ti cujem glas malo pa da vidimo sta ce mo

Brankocira

Da li si raspolozena za jutarnju kaficu

BaneKG

 Pa ti si super. Voleo bih bar ponekad da napisemo ponesto jedno drugom. Sve najbolje (banebanekg)

dzordzija

Jao kako si divan.I tebi sve najbolje.))

BaneKG

Ma ja bas i ne mislim da sam divan. Ja sam ozenjen i ne bi ni trebao da budem ovde. Neznam da li ces me razumeti. U zadnje vreme me toliko muci zelja za jednom avanturom (promenom), da to ne mogu nikako da izbijem iz glave (trazim batine, eto sta je). Nikad nisam voleo svalerske tipove, nekako mi je to mufljuski, ali ne mogu ovome sada lako da se otmem. Voleo bih, za promenu nesto da se desi, makar da nekoj zeni olizem onu stvar (joj nemoj da mislis da sam prost, nego sam nekako ljut na sebe) i odem kuci. Nadam se da ti nemas nikakvih problema i da uzivas u zivotu onako kako zelis. Pozzz

maremarekv

cao...ja sam marko imam 23 godine totalno sam normalan i opusten,student.neispunjena zelja mi je da budem sa nekom iskusnom gospodjom.da li biste mi ispunila zelju?necete se pokajati.mogu vam poslati i sliku  ako zelite i ostaviti mejl i broj telefona.nadam se da vam moje godine ne predstavljaju problem.sa mladjima je najblje.bice vam prelepo sa mnom garantujem vam

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price