collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Kaca - Aranđelovac (1984)

Na mreži

Kaca

Korisničko ime: Kaca
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Heteroseksualno
Grad: Aranđelovac
Godište: 1984
O sebi: Uzivam u sitnicama@prirodi@posvecenosti@pesnickom zanosu@spanacu@muskom zagrljaju@kada vidim lepu musku guzu@iskrenom razgovoru@moru@voznji bajsom@da pevam u kadi dok se brckam@dobrim knjigama@lepim usnama@cipkanom vesu@da slusam pametne muskarce@kada se popnem na dekinu tresnju i njopam@pozoristu@kada pomazem@kada sanjam da letim....

Zvati u periodu: od 13 do 22

Cao Kaca

Na mreži

Kaca

cao

swidjas mi se, jesi za dopis?

Na mreži

Kaca

ajde

pas84

kako si?pozz

todor82

Cao Kaco, da li si za druzenje

fole86

Ako si za upoznavanje sa kull deckom iz nisa pusti porukicu ???

jackmate

Do not wait for the storm to pass, learn to dance in the rain- with me!


marko13

cao lepotice da li si za jedan sastanak u krusevcu?? :)

NeoAnderson

Mladic iz Beograda, zeljan povremene avanture ako si zainteresovana javi se

Pozdrav

ludicikakure

cao... zainteresovana za poso u inostranstvu?

zak car

cao kaca jer si za upoznavanje samnom pa da odemo negde na neko pice odgovori

bred pit

Džepovi su mi uvek puni nekih sitnica, neke od njih mi često zatrebaju kada lutam po prirodi i posvećeno tragam za pečurkama, šumskim voćem i divljim spanaćem :P; ta lutanja me inspirišu i u meni bude pesnički zanos, pa njime oplemenjen počnem da zračim ljudskom toplinom i imam neodoljivu poterbu da nekoga zagrlim; zato izađem napolje u potragu za devojkom kojoj je to potrebno, ali njima kao da nije do toga, već im je jedino stalo do zevanja u moju guzu koja je vrlo lepa; voleo bih sa jednom posebnom iskreno da razgovaram o tome i svemu ostalom, na moru recimo, vozeći bajs sa njom, sa jednom sa kojom bih mogao zajedno da pevam u kadi dok se brčkamo, koja voli dobre knjige kao i ja, koja bi volela da joj vrelim i jedrim usnama ljubim tanani vrat dok joj skidam čipkani veš i šapućem na uvo sve one prefinjene reči koje inteligentnu ženu znaju da očaraju; sanjam da se sa takvom devojkom popenjem na dekinu trešnju da se kao deca najedemo, da odlazimo u pozorište, pomažemo jedno drugom u svemu, da zajedno sanjamo kako smo dve ptice u letu, lagane i slobodne...
Čuo sam da ovde ima jedno takvo piče?

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price