collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor pripitomljena - Subotica (1984)

pripitomljena

aleksa, nikad nisam uzivotu zalila za nesto sto uradim, verovatno ne bih ni po pitanju tebe... :)

pripitomljena

Deki, nije nikakav problem sto ne mozes da nazoves. Necemo se sad razilaziti tek tako? :( Ako zelis mi mozemo nastaviti da se kuckamo, a sve ostalo cemo kad nam se bude ukazala neka sansa?! :) je li moze tako? :-*

Jako mi je drago sto nezelis da odustanes,a i mnogo mi se dopao tvoj profil.ako budes pozelela da se vidimo u subotici da izadjemo na  kaficu,reci nacicu nacin da pozovem.ako te bilo sta sto se tice mene interesuje pitaj rado cu ti odgovoriti.
Pozdrav i ako se neljutis jedan mali poljubac.

pripitomljena

Ne zelim da odustanem, jer mi delujes potpuno korektna osoba. I takve osobe prosto volim da imam u svom okruzenju. :) :-*

Nezelim ni ja da odustaje,jel je jako tesko naci normalnu osobu,a ja sam izgleda imao to zadovoljstvo.Voleo bi da se upoznamo i licno nije mi problem skoknuti do subotice,ali opet se ti pitas za to ,pa kad budes imala zelju ili budes spremna za jednu kaficu ja sam za,a ostalo cemo srediti.Zeleo bi da te pitam jel zelis samo prijateljstvo ili i neku ozbiljniju vezu(sa obzirom na moje godine i propali brak)
Pozdrav

pripitomljena

Uvek sam za to da pocnemo prijateljstvo, a u kom ce se pravcu odvijati stvari to cemo vec prepustiti vremenu... Je li ti to ok? :)

Sve sto kaze tako slatka devojka to je u redu :-*.i slazem se sa tobom,a necu lako ni dici ruke od takve devojke za koju se vredi boriti. :)

aleksxx

cao, volis li mladje momke ... :P

pripitomljena

dejanmb drago mi je da to cujem! :)

Ja sam svoje rekao sto osecam,voleo bi da pitas ako te nesto zanima,a isto tako da mi kazes nesto vise o sebi,
Topli pozdrav :-*

bird3101

Cao ,kako da pokusam da te zadovoljim?  8)

pripitomljena

dejanmb bas se vidi da si jedan divan momak... jedva cekam da te licno upoznam. mislim da bismo bas imali o cemu da pricamo. :)

bird3101 ako ti kao muskarac ne znas, kako tek onda ja da znam? :)

bird3101

::)))  :P znam ja kako,samo da mi je doci do tebe :P

Cao,kad si za jedno pice ili setnju slobodna reci pa cemo se dogovoriti da se nadjemo upoznamo.iskreno i ja jedva cekam da se licno upoznamo.
Puno pozdrava od Dejana

Cao malena, ako te tako mogu zvati,interesuje me dali si slobodna u nedelju za kaficu i setnju i naravno upoznavanje?
I naravno interesuje me dali si slobodna ili udata?(bez uvrede).
zeleo bi znati jel moram se snaci za telefon 064. posto su moji kodirani na telenor.
Topli pozdrav :-*

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price