collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Nikolajevska - Beograd (1966)

shaman

zdravo,ja sam novi na sajtu,rado bih se upoznao sa tobom,pozdrav

Nikolajevska

shaman ej pa gde si ti dosad;)?

shaman

izvini,nisam bio tu juce dovoljno dugo da bih ti se javio posle tvoje poruke,na zalost izlazim cesto i sa sajta ali i iz kancelarije pa ne smem da ostavim ukljucen sajt,u svakom slucaju ja sam ozbiljan covek,nisam smarac i manijak,zeleo bih da upoznam nekog ozbiljnog pa cemo da vidimo gde ce nas to odvesti,ako si i dalje zainteresovana javi se i pitaj sta god te interesuje,ja ne lazem i ne foliram,malo sam suvise mator za te glupostii pokusaj da se na taj nasin predstavis bolji nego sto jesi,na kraju uvek sve padne u vodu,pozdrav.
p.s.danas cu opet morati da izlazim i samo sam hteo da znas,javicu se opet kad budem stigao do sajta,pozdrav

Nikolajevska

shaman- A ha tako se radi na poslu ;)?

shaman

Kad sam u kancelariji ponekad imam vremena da izadjem na net pa ovaj put i na ovaj sajt,ali gledajuci kako i gde sam do sada lutao ovo je sasvim slucajno ispalo da naidjem na ovaj sajt i da se registrujem.Ne verujem da ce ikad ista od ovoga biti ali vredi probati,bar se zabaviti malo.Ne mogu od kuce da ulazim na net pogotovo na ovakve sajtove pa mogu samo sa posla.Pozdrav

Nikolajevska

shaman ctctctct uvatice te direktor ;)

shaman

zamisli,sram me bilo,a da ce me uhvatiti moze ali samo za k...,ko ga j...,ionako je debela kriza kod nas u firmi,pa samo jos fali da nam zabrane izlaz na net bilo bi katastrofa totalna.gledam samo ko sta pise ovde i cudim se koliko nas ima raznih,neverovatno,ali pretpostavljam da to tako treba bar ovde na ovakvom tipu sajta,mada je meni sve to malo preterano,ne znam,kao da nije to za mene,ili sam ja previse pristojan za ovo ili nsiam bas sasvim normalan,jer odskacem od okoline,ne znam,pozdrav.

Nikolajevska

shaman-Slazem se u potpunisti sa tobom.Svasta se ovde pise.

vladaGROMADA

da li si za neko uzivo zezanje mozda.....

vladaGROMADA

sto nikolajevska krije fotkicu)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price