collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Miroslava - Požarevac (1979)

 ;)jako mi se dopadas izvini ako te vredjam al ti moram reci.rado bih te makar na noc bez obaveza sexovao.
 8) ;D :)

Miroslava

smihajel hehe ne vredjam se cak sta vise hvala na komplimentu :) A sto samo na noc, moze i na dve hehe

milos sex

nisi mi odg moze li jedan dobar sex. a moze i nekoliko ako zelis ja sam tu blizu pozerevca

He he dobra si.dobra i slatka.dve opasne kammbinacije.haha.al ipak sta ako nam se dopadne pa odemo na tri :-) hahaha

Miroslava

smihajel ohoho znas kako se kaze jedan ko ni jedan, dva kao jedan, tri kao dva, pa sto ne bi presli i na cetiri? :)

Miroslava

milose nije ti ovo fast food da narucujes.

milos sex

ohoho pa ja volim takve odgovore. greska nisam znao kako da se izrazim jer sam video takvo telo,msm tvoje. ;) ae da se nadjemo negde da se upoznamo, sad ne narucuje sad lepo pozivam 8)

E mikice,e jesmo da kazem onako od srca.pozivtno sasavi:-).pa se zato potpuno slažem sa twojim misljenjem koje mi se inace kao i ti dopada:-*.bili bi ja mislim jextra.tim.par.puta pet pa ko zna de.:-)laku noc mikice.

cao miroslavkice.saljem ti poljubce.iz.v.gradiste.na slikama si toliko slatka lepa kao pravi andjeo.jako mi se svidjas.kis :) :-*

Miroslava

smihajel evo mene opet :) bas mi se svidja sto smo oboje tako shashavi,uvek me lepo nasmejes i uzvracam lepe pozdrave i poljupcice :-*****

 :)mmmm mikice mi se svidjaju tvoji poljubci. :-* :-* :-* ;)mikice.drago mije da smo se nasli ovde.osecam   
u sebi neku toplotu u stomaku dok se stobom dopisujem.nije samo sto mi se izizetno dopadas na tvojim extra fotografijama nego imam utisak i kroz pricu da imamo nesta zajednicko.sem sto te obozavam jako jako. :-* ;D puno te lubim sasavo moje drago. ;)

oliver2012

cao lepotice prelepo izgledas zeleo bi da se upoznamo.

scorpius111

zdravo...ti si jedno savrsenstvo sa kojim bi volio uzivati ,ako je to moguce ....

ANEDIN

miroslava jesi sexy volio bih te osjetiti na svom penisu kako lagano se njises

Zamíšlí ti izlazis posle tusiranja sva osvezena mokra a ja tu cekam kao žeblo šunce da se ígramo... jamb.hahaha.í ostalo.evo me u kafane,mislim na tebe zlato moje.i pitam se pa kaaad ce me pozoves kod tebe da se vidimo.i  :-*

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price