collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Adrijana - Leskovac (1982)

mad_rider

ti govoris o sudbini ja pricam o sexu..ccc katastrofa..veliki nesporazum...kazi mi jesi sutra spremna da se nadjemo ne moramo se jebati ako ti to neces samo da se vidimo bar na 5 minuta i vracam se

Adrijana

Da se nadjemo sutra da bi se jebali? To slobodno mozes da zaboravis. Nisam ti ja kurva!

mad_rider

nisam ni rekao da si kurva zasto to sama sebi pricas, procitaj sta si sve napisala , pa protumaci svoje reci..prvo si htela da se nadjemo nas dvojica da te jebemo, ja sam pristao i da dodjem sam..

jenci27

 ;) cao lepotica. . .moze  da se nadjemo veceras?

Adrijana

mad_rider izvini pogresno sam procitala tvoju poruku :(

mad_rider

mislim da nisi pogresno razumela , pitala si me da li zelim da te kresnem sto sam ti pozitivno odgovorio..a da se svi nadjemo odjednom? pa da vidimo kako je to u trojci? to su tvoje reci jel da...i sta sad odjednom hoces da zezas..ili nemas muda da se nadjemo..hehehe samo blefiras na sajtu..

Adrijana

Ja se za sebe ne brinem. Muda nemam, ali imam petlju! :)

mad_rider

svejedno nemam mnogo vremena..ako se odlucis da se nadjemo i kad odlucis pisi, mogu da dodjem kad pozelis nije problem .. kolima sam a mislim da mi nije ni daleko ako vredi doci...pozz

nikola.masala

Adrijana i ja sam iz Leskovca mogli bi smo se upoznati? A?

Adrijana

pa vidis... mozda bismo i mogli! :)

nikola.masala

hahahaha samo ako nije problem  ja imam 16god ;) ali ipak ceznem za sexom stvarno bi voleo da izgubim nevinost u srednjoj.Kazi kad ti odgovara? :Di daj face ako imas

Adrijana

Izvini, ali premlad si za mene...

CIAOOOOO!!!! :)

djomla911

ee anchi daj da se org nekako da se upoznamo posto sam i ja iz le :) a??

PoWeR

Koje naselje :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price