collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor jasminbg - Beograd (1967)

Srki64

Odg: jasminbg - Beograd (1967)
« Odgovor #90 »
"Ali ja vas upozoravam da hocu da budem slobodna da ucinim sve sto mi se svidi, a da ne moram
da vam kazem svaku pojedinost o svom zivotu. Vec odavno trazim ljubavnika koji bi bio mlad a
ne bi imao cudi, koji bi bio zaljubljen a ne bi bio sumnjicav, koga bih volela, ali ne zato sto bi imao prava na to.
Nikada nisam mogla da nadjem takvog. Umesto da budu zadovoljni sto im se dugo daje ono sto su se jedva
mogli nadati da ce dobiti jedan jedini put, ljudi traze da im ljubavnica polaze racuna o sadasnjosti, proslosti,
pa cak i buducnosti.
Ukoliko se vise naviknu na nju, utoliko vise zele da gospodare njome, i zahtevaju da im se daje sve vise
kada im se da sve sto zele. Ako odlucim da sada steknem novog ljubavnika, hocu da ima tri vrlo retke
osobine: da bude poverljiv, pokoran i diskretan."

bane72

Odg: jasminbg - Beograd (1967)
« Odgovor #91 »
Pozdrav jasmin, dal si raspolozena za povremeno vidjanje radi obostranog zadovoljstva? Imam 40 godina, ozenjen, diskretan, sto i ocekujem od tebe.

Luka Don

Odg: jasminbg - Beograd (1967)
« Odgovor #92 »
Da li si za upoznavanje , ja sam iz BG .
Veoma si lepa i privlacna , ako jesi cujemo se.

Diskretni83

Odg: jasminbg - Beograd (1967)
« Odgovor #93 »
Profesorica knjizevnosti.Interesantno.Izgleda da je bolje isla knjizevnost od gramatike.

Na mreži

jasminbg

Odg: jasminbg - Beograd (1967)
« Odgovor #94 »
 Diskretni83 nismo na casu  da moram da pazim na gramaticke greske


Diskretni83

Odg: jasminbg - Beograd (1967)
« Odgovor #95 »
Ali bih mogao na jedan cas,posto je meni knjizevnost slabija strana.Ili da zakazemo takmicenje,ti knjizevnostja gramatiku,pa ko izgubi bira nagradu :-)

Na mreži

jasminbg

Odg: jasminbg - Beograd (1967)
« Odgovor #96 »
Diskretni83 Vidis,zanimljivo.

Diskretni83

Odg: jasminbg - Beograd (1967)
« Odgovor #97 »
Mozda tebi jeste,ali meni nije uopste.Kad bih te video ja ne bih imao drugog izbora nego da se predam, i onda propade takmicenje ;-).Nije fer kad si tako simpaticna.

mihacc

Odg: jasminbg - Beograd (1967)
« Odgovor #98 »
cao jasmina, super izgledas, da li bih mogli da se nadjemo uz neku kaficu i popricam? Jesam dosta mladji ali ja mislim da godine nisu birne...  ;)

Odg: jasminbg - Beograd (1967)
« Odgovor #99 »
Nemam sta mnogo pametno da napisem ovde, jer je javno, ali pogledaj moj profil, pa ako zelis odgovori mi, ali odgovorno kazem da sam stvarno lep, zgodan i mlad (23 god) i da ces sa mnom stvarno uzivati.

kodo

Odg: jasminbg - Beograd (1967)
« Odgovor #100 »
dobro vece teta jasmina ,jeste li raspolozeni za druzenje sa mladim studentom 22 god ?:P

Na mreži

jasminbg

Odg: jasminbg - Beograd (1967)
« Odgovor #101 »
kodo
a stvarno si mlad ...

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price