collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor jedna devojka - Aranđelovac (1980)

Na mreži

jedna devojka

naravno da sam raspolozena za kontakt sa tobom! :) i to ne samo ja veci i moja mala... :-*

zdravo ja sam sale.kako si?

Na mreži

jedna devojka

pindra ajde sve cemo se mi dogovoriti. vazi? :)

unheilig malo smrznuto, ali nije lose. kako si ti?

Na mreži

jedna devojka

i? sta onda?

Na mreži

jedna devojka

Da bi tako nesto radila, moram te prvo barem malo upoznati...

Na mreži

jedna devojka

Necu da pravim nove profile...

Na mreži

jedna devojka

A sto mislis da ti je to najlaksa varijanta?

Na mreži

jedna devojka

Uzalud, kad ne mogu! :(

Na mreži

jedna devojka

Koliko se meni cini ti i se zaljubio? :)

Na mreži

jedna devojka

Ti to mene prosis ovde?

pindra

sta si odlucila nista ama bas nista samo vidis tvoj profil procitas poruke i iskljucic taj sajt pitam se dali si za sruzenje ili nisi moras da mi odgovoris dali hoces ili neces nema problema upravo cao ako neces sa mnom da sew druzis iza tebe imam jos bolje devojke ali ti mi se najvise dopadas svidjas odluci caooo

Na mreži

jedna devojka

Pa odluci se sada jesam li ti najbolja ili ima i boljih od mene?

pindra

da odlucio sam se ti si najbolja na svetu zelim samo tebe a ti dali zelis mene pisi nesto makar ljubavno sex poruku kazi mi na koji sajt da se kuckamo da niko ne cita nase poruke ili skipe ti nesto ti si najbolja od svih caoo pisi nesto da me malo rpolozisas

pindra

procitas poruku i nista cutispa hajde vec jednom majke mu ga pa hajde da se jebemo hajde dobar sex da ti lizem picku hajde da mi pusis kurac cekam hajde

pindra

resio da ti se javim da sam shvatio i razumeo da ne volis lovacku pricu neznam sta da ti nesto lepo pisem da ti raspolozim neznzm sa sta ja bi voleo kao drugarsko i prijateljsko druzenje na skype bilo sta da se uveris ko sam i moj status ako si se odlucila bar se javi da budemo u konktat  za druzenje zezanje sto se drugo tice to moze dogovor da se nadjemo preko leta na moru u sutomoru i bice sjsjno to je sve o meni ti bar napisi koju recenicu i na kraj pozdrav

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price