collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor Miluska - Kraljevo (1965)

sladjanmiletic

Odg: Miluska - Kraljevo (1965)
« Odgovor #15 »
dve godine kolko si ti dugo

Miluska

Odg: Miluska - Kraljevo (1965)
« Odgovor #16 »
I ja sam vec 2 godine razvedena i na pocetku mi se gadio muski svet!

sladjanmiletic

Odg: Miluska - Kraljevo (1965)
« Odgovor #17 »
znaci vremenski smo isto razvedeni ja nijednog trenutka nisam pomišljao na to damise neko gadi i nikada nisam bio za to daje jedna strana kriva uvek sam pricao dasmo oboje krivi za to stvarno se izvinjavam mozda grešim mozda je kod tebe drugacije bilo voleo bih dami kazeš tvoju situaciju kako je bilo

sladjanmiletic

Odg: Miluska - Kraljevo (1965)
« Odgovor #18 »
neznam štase dešava ja od nedelje cekam da odobre moju poruku štosam ti poslao i još nema odgovora kako sunas ogranicili ispada jedna poruka sedmicno nadam se daceš dobiti ovu poruku pozdrav :( :(

Miluska

Odg: Miluska - Kraljevo (1965)
« Odgovor #19 »
Najveci problem je bio u tome sto sam jako bila razocarana u muski svet, sto je mozda u neku ruku i normalno, barem kod nas zena! Mada si u pravu i kada kazes da su oboje krivi za razvod!

sladjanmiletic

Odg: Miluska - Kraljevo (1965)
« Odgovor #20 »
bijo sam i ja razocaran ali sam i mnogo stvari precutao koje nisam hteo da komentarišem šta dase radi idemo dalje moramo se snalaziti :-* :-*

sladjanmiletic

Odg: Miluska - Kraljevo (1965)
« Odgovor #21 »
cao dati se javnem stase radi P  :-* lj :-* b :-* c   :-* :-* :-*

Miluska

Odg: Miluska - Kraljevo (1965)
« Odgovor #22 »
Evo me malo sam se prehladila. Sta ti radis?

sladjanmiletic

Odg: Miluska - Kraljevo (1965)
« Odgovor #23 »
e to nije dobro štosi se prehladila mora dasi spavala otrivena šalim se evo i ja sada završio sa poslom pa malo da odmorim

Miluska

Odg: Miluska - Kraljevo (1965)
« Odgovor #24 »
Otkus znas? Mozda i jesam! :)

sladjanmiletic

Odg: Miluska - Kraljevo (1965)
« Odgovor #25 »
malo sam prepostavio najveci uzrok bude taj a najbolji lek je dobro preznojavanje ja volim dase zezam i salim ako tebi to neodgovara molim te recimi da znam da neradim to :) :-X :-* :-* :-* :-*

Miluska

Odg: Miluska - Kraljevo (1965)
« Odgovor #26 »
Drago mi je da si tako pozitivan i da volis da se salis :)

sladjanmiletic

Odg: Miluska - Kraljevo (1965)
« Odgovor #27 »
ma volim ja i šalu i zezanje i sve što vole normalni ljudi istina jew dasam malo povuceniji a štacu kada sam takav po prirodi voleo bih dami kazeš dači si za to da pricamo o svemu otvorewno

sladjanmiletic

Odg: Miluska - Kraljevo (1965)
« Odgovor #28 »
cao srce dok cekam da dobiješ porukicu i tvoj odgovor molim te recimi o cemi ali iskreno voliš da pricamo i dase dopisujemio  jasam za sve a  nezelim da te uvredim jasam otvoren za sve temei o svemu poljubac samo za tebe srce  :-* :-* :-* :-*

Miluska

Odg: Miluska - Kraljevo (1965)
« Odgovor #29 »
Drago mi je sto si takva osoba. Ja sam takodje osoba koja je pre svega iskrena i volim da komuniciram sa ljudima!

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price