collapse collapse

* Pretraga oglasa

Tražim:

Seksualno opredeljenje:

Starost:
od:    do:

Grad:


Korisničko ime:



* Najaktivnije:


Autor babyblue - Kosovska Mitrovica (1973)

babyblue

Korisničko ime: babyblue
Pol: Žena
Seks. opredeljenje: Heteroseksualno
Grad: Kosovska Mitrovica
Godište: 1973
O sebi: svet je izazovno mesto i ja nemam vremena za dosadu. entuzijasta sam, otvorena i iskrena, duhovita, imam ogromnu energiju, volim putovanja, filozofiju, obrazovanje, volim da mastam, planiram, pricam... zelim da upoznam bistrooku osobu, koja je ono sto jeste i od koje mogu dobiti sve ono sto pokazuje.
Zvati u periodu: od 17 do 24

promasila si sajt baby..ali,srecno :)

babyblue

mozda si i u pravu

naravno da jesam.nemogu da ti pricam ovde,ali osecam da i ti tako mislis,

Radovan IV

zdravo,-Darko

fole86

Ako si za upoznavanje sa kull deckom iz nisa pusti porukicu ???

babyblue

reci slatkisu

fole86

kako da stupimo u kontakt mozda preko facebook'a odkucaj moj nadimak i nacices me valjda

jocom

jesi li za sex kombinaciju bez obaveza  ;)

wbmaric

Cao, uklapamo se u profil trazene osobe, kako ce mo se sresti, upoznati ?

lepo lepo....bas lepo

revox

A možda i nisi pogrešila sajt? Treba biti uporan i dosledan u svojim željama, ne popuštati. Verujem da još uvek ima normalnih ljudi (oba pola), kojima su neke druge vrlina bitne, a ne samo one najbanalnije (da se ne izražavam drugačije-predpostavljam da znaš na šta mislim). U svakom slučaju, nadam se da ćeš uspeti! Ja to sebi želim, i nadam se da ću uspeti jednog dana. Kažu da je Beograd veliki grad, međutim nije sve tako kao što izgleda, mnogo toga se promenili, ali ne na bolje. Toliko od mene za sada. ;)

babyblue

U potpunosti se slazem sa tobom. I ja verujem da jos uvek ima normalnih ljudi, ali ponekad mi se cini da sam samo u zabludi. Drago mi je da ima osoba koje slicno razmisljaju kao je... Veliki pozdrav od mene! :)

revox

 :)Hvala! Šteta što si daleko, deluješ kao neko s kim se ima šta pričati. No za sada je tako, ako nekada dolaziš u Bg, javi se, za kafu se uvek nađe vremena. Mislim da će uspeti i kačenje fotke (nisam je okačio na profil, a sad ne znam kako), tek da vidiš da nisam čovek bez lica. Piši ako poželiš, trudiću se da stignem i da gleduckam sajt u pauzama između rada.

babyblue

Koje veze ima to sto sam daleko? :) Nisam sigurna da cu uskoro dolaziti za Beograd, ali cu imati svakako na umu da imam sa kim tamo da popijem kafu. :)

GoogleTagged




* Najaktivniji oglasi


* Najerotičnije članice


* Strane

Uslovi koriscenja

Seks Oglas
Sex oglasi Beograd
Sex Oglasi Vojvodina
Sex oglasi ona trazi
Sponzorusa

sve price